karlosik4 karlosik4 komentáře u knih

Spad Spad František Kotleta (p)

Moje první přečtená Kotletovina, a musím říct že mi vyrazila dech, díky této knize jsem opět začal číst a poprvé měl oblíbený nejen příběh, ale i spisovatele. Krásný moderní český Journey příběh jak má být!

Jatka Jatka Lee Child

Od knihy sem nečekal tolik. Musím se přiznat že sem se nechal zvyklat filmama. Kniha je ale fakt dobrodružné čtení s dosti informacemi které si čtenář může i sám dosadit do vzorce a být tak o pár stránek napřed před hl. hrdinama

27.04.2022 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Tahle kniha bylo opravdu HUSTEJ NÁŘEZ,mrtvoly, sex, emzáci, a zase sex a pak vlastně i badass upíři a tajemství jenž kniha postupně odhaluje a nechává proto i samotného čtenáře odhalovat střípky pravdy.

04.03.2021 5 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Kniha se četla sama. Na jednu stranu bylo těžší uvědomit si příběh Kotlety podaný v příbězích, které ve finále tvoří celek. A i když sem čekal něco jiného, výsledný počin mě potěšil mnohem víc, než jsem očekával.

04.03.2021 4 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Říkal jsem si, že 2. díl byl oproti poslednímu takový více rozvětvený s mnoha dějovými linkami a spousty otázek, které byly zodpovězeny lehce kostrbatě. Bál jsem se, při čtení 3. dílu stejného problému. Ale woah, to co nám tu autoři připravili je fakt jízda, ten konec sem sjel prakticky za jednu noc, kdy jsem si říkal: ještě jednou stránku... tak ještě jednu... tak poslední... jen abych se dozvěděl jak to s naší partou skončí, konec byl opravdu akční a správný, nelituji toho, že jsem se do této série pustil.

27.04.2022 5 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Tato kniha odpovídá na dávno starou otázku, čím se bude bojovat ve 4. sv. válce? Tím co zbude po té 3. Svět se obrací v kravskou prdel a plk. David Michálek povyšuje z vůdce Brna na vůdce výpravy na záchranu světa.

04.03.2021 5 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Jak by vypadali moderní superhrdinové? Přesně takto,žádná séra, žádné kosmické vymoženosti, ale přesně takhle. Škoda jen že není rozvleklejší příběh. Konec pro některé možná nečekaný, pro jiné jasný.

04.03.2021 4 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

První kniha od autora a bez jakéhokoliv očekávání-trefa do černého (nebo krvavě červeného?) Dlouho me takto žadná kniha nechytla a téma svou originalosti a provázaností s Biblí nasazuje správnou atmosféru.

Nevracej se Nevracej se Lee Child

No, přiznám se, že jsem od 1. dílu skočil hned na tento, ale nevim, obecně mi to přišlo vice jako akční typ knihy než detektivku kterou jsem od Reachera čekal. Každopádně dobrodružství i Reacherovství je tu dost na to, abych knihu s radostí dočetl.

27.04.2022 3 z 5