Karkulka1996 Karkulka1996 komentáře u knih

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Jelikož jsem o psychické poruše hlavní hrdinky viděla film, bylo mi tohle téma blízké. Kniha zpracovaná na jedničku, vše dokonale popsáno a vysvětleno. S každou kapitolou nové a zajímavé informace. Doporučuji přečíst.

17.04.2021 5 z 5

Chemie smrti Chemie smrti Simon Beckett

Příběhy Davida Huntera mě jednoduše baví. Za mě vynikající kniha, rozhodně se chystám na další části.

08.03.2021 5 z 5

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Knihu jsem četla každou volnou chvíli, kdy to bylo možné. Děj mě totálně pohltil a rozhodně se pustím i do ostatních dílů. Za mě plný počet! :)

07.01.2017 5 z 5

Nebuď dlouho vzhůru Nebuď dlouho vzhůru Robert Lawrence Stine

Jak již bylo zmíněno, kniha je psána pro mladší generaci, nicméně příběh je napínavý. Za přečtení rozhodně stojí.

14.07.2021 4 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Vynikající kniha! Celou dobu jsem byla napnutá, kdo je vlastně vrahem a když už jsem se to dozvěděla, strhla mě kniha ještě více - zajímal mě motiv. Dostala jsem, co jsem čekala - napínavý příběh. Doporučuji. :)

07.07.2017 5 z 5

Kočky Kočky Marie Říhová

Velmi naučná kniha o vašem mazlíčkovi, jsou zde krásné fotografie.

Kyvadlo Kyvadlo Adam Hamdy

Od první stránky úžasné čtení, postavy sympatické až mi bylo líto, kolik mých oblíbenců v knize zmizelo. Obvykle se nepouštím do tak silných knih, ale tahle za to stojí.

26.06.2018 5 z 5

Domeček u tří bříz Domeček u tří bříz František Adamec

Moje první přečtená kniha. S ní bylo dětství opravdu jako pohádka. :)

12.03.2018 4 z 5

Nebezpečná známost Nebezpečná známost A. J. Rich

Úžasná kniha. Milovníci psů se v ní jistě najdou, na mě už to bylo chvílemi dlouhé, ale kniha jako celek se mi moc líbí. Nápaditější čtenáři pochopí, kdo je vrahem již před odhalením, nicméně dočíst závěr s výsledkem šetření jsem brala jako svou povinnost. Doporučuji. :)

07.11.2017 5 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

První polovina knihy trochu nezajímavá, ale v druhé polovině mě začal děj bavit. Kniha mě zaujala už podle názvu a konec mě přesvědčil o tom, že jsem při výběru čtiva neudělala chybu.

13.03.2017 5 z 5

Pátračka Gilda Pátračka Gilda Jennifer Allison

Tento díl je za mě nejlepší, když mi bylo 14, strašně mě to bavilo.

07.01.2017 3 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Téměř do půlky knihy jsem se trochu nudila, ale konec ukázal, že karma funguje spolehlivě. Tato kniha nepatří mezi mé nejoblíbenější od Kinga, ale za přečtení stojí.