kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Tajomstvo veštiarní Tajomstvo veštiarní Philipp Vandenberg

stará dobrá kniha nesklamala ma. Aj ked tie niektore názvy sa nedali zapamatať dosť dobre sa to čítalo.

17.04.2018

Koniec sveta v Breslau Koniec sveta v Breslau Marek Krajewski

nič moc chcel som si prečítať všetky dieli ale teraz neviem . Bolo to také nemastné neslané vobec ma to nebralo .Ešte sa rozhdnem či dám tomu šancu.

09.01.2018 2 z 5

Svět tajemných sil Arthura C. Clarka Svět tajemných sil Arthura C. Clarka John Fairley

celkom slušná kniha

01.12.2017 3 z 5

Galerie zločinu II Galerie zločinu II Jan Stach

Velmi dobrá kniha povedal by som jedna z najlepších čo som čítal. Velmi zrozumitelne a putavo napísane príbehy o československých vrahov . Akurát to mohol autor trošku viac opísať. Doporučujem a idem si kupiť 1 časť

07.09.2017 5 z 5

Špinavá hra - Skandály ve FIFA Špinavá hra - Skandály ve FIFA Andrew Jennings

nedočkal som sa o bernardovi tapiemu ani o ovlivnovani zapasov asi to bude v inej knihe od tohto maníka toto je v podstate len o obrovských uplatkoch

05.04.2017 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Gillian Flynn je pani spisovatelka možno to bolo troška zdlhavé ale zajimavé až do konca.Dávam 5 hviezdiček a idem zháňať dálšie knihy od tejto spisovatelky.

01.02.2017 5 z 5

Prach Prach Patricia Cornwell

prva kniha od tejto spisovatelky čo som čítal, až tak ma nechytila asi preto lebo mi to pripomenulo televiznu sériu csi ktoru nemusím ale dám jej ešte šancu ked sa dostanem k nejakej knihe od paťi

27.12.2016 3 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

celkom normalna kniha aj ked som si uplne iný dej predstavoval ked som si ju kupoval

10.10.2016 3 z 5

Mám v pätách mafiu Mám v pätách mafiu Jano Hargaš

hargaš je velmi mladý slovenský spisovatel ktorý má určite velky talent len treba na nom ešte trocha popracovať. V tomto príbehu mi trochu vadilo že mafia naháňa mladého chlapca. Ale to bola len taká maličká chybička v kráse. Príbeh ma zaujal a učite mu dám ešte šancu ked niečo od neho vyjde

14.07.2016 4 z 5

Otazníky kolem původu člověka Otazníky kolem původu člověka Hartwig Hausdorf

kto vie ako to bolo s kadial pochádzáme to asi nikdy nezistíme a možno nám to povedia navštevníci z vesmíru tí to asi vedia určite

27.10.2015 5 z 5

Čtyřicet dnů Čtyřicet dnů Franz Werfel

dosť strán a dosť male pismenká to bolo na mna dosť ale jakž takž som ju prečital.

18.10.2015 3 z 5

Všichni jsme děti bohů Všichni jsme děti bohů Erich von Däniken

typická dennikenovka

10.10.2015 4 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

dobrá kniha aj ked ten konec som čakal brutalnejší podla komentarov proste na mna to nebolo až také brutalne.

02.10.2015 4 z 5

Vongozero Vongozero Jana Vagnerová

ze začatku sa mi to lubilo ale už okolo 200 strany to trochu kleslo lebo to bolo podla mna zbytočne natahnuté kludne to mohlo mať o 100 strán menej a ten konec očakavany tak že dám 3 body

03.07.2015 3 z 5

Milionář z chatrče Milionář z chatrče Vikas Swarup

chlapec to mal dobre vymyslené velmi zaujimave to bolo

16.05.2015 4 z 5

Věž Věž William Golding

kniha ma nezaujala ešte že bola dosť krátka inak by som ju nedočítal

07.05.2015 1 z 5

Kniha smrti Kniha smrti John Tigges

kniha sa mi páčila mala spád a hlavne nebolo v nej vela postáv tak že lahko sa čitala

27.02.2015 4 z 5

Zpět ke hvězdám Zpět ke hvězdám Erich von Däniken

po druhy krát prečitané po dlhšom čase typická danikenovka

19.02.2015 4 z 5

Otazníky nad hroby Otazníky nad hroby Ludvík Souček

výborná kniha až na to zbytočné rozprávanie o postave krista ktorá nikdy neexistovala zam mohol dať nejakuinú postavu ale inak bol to pán spisobatel

01.02.2015 4 z 5

Lovci žraloků Lovci žraloků Ben Cropp

v tejto knihe zabili tolko žralokov za tych par rokov až sa čudujem že ich do dnešnej doby nevyhubili

10.09.2014 3 z 5