Kniha smrti

Kniha smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100958/kniha-smrti-100958.jpg 4 27 4

—NAPÍSANÉ KRVOU— Masívne zlaté strany, viazané v starej koži, boli popísané nedešifrovateľnými znakmi a symbolmi, ktoré nepripomínali nič, čo kedy vytvoril človek. Kniha ležala po veky ukrytá a trpezlivo vyčkávala na človeka, ktorého by zmámila svojou záhadnou krásou a naklonila jeho vôľu ku svojim temným silám. Tomu. kto ju bude vlastniť, sa dostane pokladov a bohatstva nadmieru … ale raz bude musieť zaplatiť. Kniha žiada len jediné — Smrť — a každý, komu slúžila, nájde čoskoro svoje meno napísané na zlatých stranách — krvou…... celý text

Literatura světová Sci-fi
Vydáno: , Ámos

Book of the Dead , 1989

Stoker
16.10.2016 4 z 5

Knihu som si zobral na dovolenku k moru, s tým že pôjde o oddychové, brakoidné čítanie ale bol som milo prekvapený. Príbeh je viac menej tuctový, ale kniha je napísaná veľmi dobre, číta sa naozaj ľahko. Pôvodne som ju tam chcel nechať, ale po prečítaní zostáva v mojej knižnici .

dominik123
24.07.2016 5 z 5

Veľmi dobre, napísaná kniha, aj keď zo začiatku to nebolo nič moc. Hlavne epilóg o vzniku knihy smrti, ma takmer odradil od čítania. Keď sa však príbeh rozbehol, nešlo ho zastaviť. Musím pochváliť autora za hlavnú postavu, ktorej som od začiatku do konca, držal palce. Tým že v knihe je málo postáv, číta sa rýchlo, nenudí a čím viac vás pohlcuje. Jedinú výhradu, okrem toho epilógu, mám ku finále. To je dosť urýchlené a keby kniha mala o 50 strán viac, mohlo, byť aj viac premyslené. Určite vám knihu odporúčam. Je zaujímavá s kvalitným príbehom a aj keď nie je príliš strašidelná, ja som si ju užil. Dávam 90 percent a päť slabších hviezd.

kannibal28
27.02.2015 4 z 5

kniha sa mi páčila mala spád a hlavne nebolo v nej vela postáv tak že lahko sa čitala

lucifuk
18.02.2013 5 z 5

Klasický hororový príbeh, ktorý nesmie chýbať v žiadnej fajnšmekerskej knižnici.

horory

Autorovy knížky