Otazníky kolem původu člověka

Otazníky kolem původu člověka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224060/bmid_otazniky-kolem-puvodu-cloveka-v4D-224060.jpg 4 8 3

Genové bádání sice dosáhlo při luštění lidské DNA nemalého pokroku, řada genových sekvencí však i nadále zůstává pro vědu hádankou. Jakému účelu slouží? Vymyká se jejich existence lidské logice? Či jinak řečeno: Nenesou stopy mimozemských zásahů? Autor na základě nových senzačních faktů a nálezů ukazuje, že evoluce neprobíhala tak, jak se nás snaží antropologové a paleontologové přesvědčit. Dramatické únosy svědčí spíš o tom, že mimozemské civilizace manipulují s lidskou genovou výbavou a dodnes trvale ovlivňují náš genofond. Avšak jaký cíl takové zásahy mají? Hartwig Hausdorf dospívá k naprosto novému závěru, nad nímž se tají dech.... celý text

Literatura světová Historie Záhady
Vydáno: , Knižní klub

Gotterbotschaft in den Genen

Sporty.86
28.06.2016 5 z 5

Člověk se musí zamyslet nad obsahem. Doporučuju všem, kteří se zajímají o fenomén UFO. =)

kannibal28
27.10.2015 5 z 5

kto vie ako to bolo s kadial pochádzáme to asi nikdy nezistíme a možno nám to povedia navštevníci z vesmíru tí to asi vedia určite

Thebookman
02.07.2015 5 z 5

Moc lidí tuto knížku ještě nečetlo. Tedy alespoň z těch, kteří chodí na tyto stránky. A opět jsem první, kdo píše komentář. Tato knížka je velice zajímavá. Je to knížka, nad kterou je potřeba se zamyslet, ostatně, jako u všech titulů od pana Hausdorfa. Zveřejňuje zde myšlenky, někdy až fantastické, ale co když...? Jak se říká: Na každém šprochu, pravdy trochu..