Prach

Prach https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270202/bmid_prach-64s-270202.jpg 3 55 14

Kay Scarpettová série

Tělo zabalené v nezvyklé látce a pokryté práškem, který podivně barevně září. Našlo se přímo u bran vyhlášeného technologického institutu. Patřilo Gail Shiptonové – naposledy ji viděli živou předchozí večer v módním baru. Někdo ji sprovodil ze světa jen pár týdnů před začátkem soudního procesu, ve kterém po svém bývalém finančním poradci žádala sto milionů dolarů. Není divu, že Kay Scarpettová to nepovažuje za náhodu. Když se navíc ukáže, že důkazy vedou k sérii dalších vražd spáchaných ve Washingtonu, začne být jasné, že tohle rozhodně nebude obyčejná vražda...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Dust , 2013

ivzu77
03.09.2023 4 z 5

Kay Scarpettova je pro mne pokaždé parádní čtenářská jízda....těším se na další, pomalu již končící díl série soudní patoložky.

dalia1769
03.12.2020 4 z 5

Poslední díly mi po předchozím slabším období tohoto cyklu přijdou opět lepší. Na první knihy série ale nemají.

gambinka87
28.04.2020 1 z 5

souhlasím s předchozími komentáři. Knihu jsem dočetla pouze proto, že nerada nechávám knihu "nedokončenou". Vleklý příběh, odbočky k postavám... Bohužel, dala jsem Cornwellové šanci dvakrát, potřetí už si mě nezíská. Postavy musíte buď milovat nebo nenávidět, tady mne všichni nechávají chladnou a nejvíce sympatií si získali na pár stránkách možná psí miláčcci v knize. To, jak se nakonec jednotlivé příběhy spojí jakoby náhodou v jeden, je až podivné a nepůsobí autenticky.

Dada077
15.08.2019 1 z 5

toto nebolo čítanie, ale trest
a hoci som pri posledných 3-4 knihách od Cornwellovej dávala plný počet hviezdičiek, tak len kvôli osvedčenému menu, inak jedna kniha horšia ako druhá, ja mám niekedy pocit, že tie posledné knihy už Cornwellová nepísala

mirunda
15.02.2019 2 z 5

Vůbec jsem se nemohla začíst. Knížka mě nedokázala vtáhnout do děje. Nemohla jsem se dočkat konce a to že jsem se pak dozvěděla, kdo byl vrah mě nechalo úplně klidnou. Tohle se moc nepovedlo. Dvě hvězdičky dávám spíš za snahu.

jprst
19.11.2018 3 z 5

Jako by autorce docházel dech, doufejme, že to je jen přechodné.

evin84
05.08.2018 2 z 5

Vleklá nezáživná kniha...

postrach
15.07.2018 3 z 5

Prozatím odkládám,kniha je nudná.Vůbec to není detektivka.Chybí pořádný děj,napětí....Polovina knihy a úplně o ničem.Autorka,snad zapoměla psát-nápady došly?

martisko3
03.01.2018 1 z 5

nedočteno, po 150str. stále o ničem...

SilvieSisinka
14.09.2017 2 z 5

Opravdu velice nebavila.Dokonce jsem pár stránek přetočila.........a to se nedělá :-)

ArwenAragorn
29.07.2017 2 z 5

Souhlasím se spilče. Autorku mám v oblíbených, ale tahle kniha se neuvěřitelně vleče, je jako uměle natahovaná, byla jsem ráda, když jsem dorazila poslední stránku.

renefer
10.07.2017 4 z 5

Knihy této spisovatelky se mi moc dobře čtou, i když k hlavním postavám mám silné antipatie. Jediný, koho můžu, je Marino.

spilče
18.04.2017 2 z 5

moc zdlouhavé

kannibal28
27.12.2016 3 z 5

prva kniha od tejto spisovatelky čo som čítal, až tak ma nechytila asi preto lebo mi to pripomenulo televiznu sériu csi ktoru nemusím ale dám jej ešte šancu ked sa dostanem k nejakej knihe od paťi