Kami33 Kami33 komentáře u knih

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kniha mi přišla skvělá, silný příběh, zajímavé téma. Posun ve vyprávění díky pohledu jednotlivých osob mi vyhovuje. Takže za mě super.

18.11.2019 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Jako pozitivum knihy vnímám, že byla přečtena velmi rychle.... ale to je bohužel jediné pozitivum. Děj zmatený, hlavní hrdina divný, celkově to bylo dost slabé. A opravdu jsem se nebála.

18.11.2019 2 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Třetí Carter v řadě (teď ho na chvilku odložím) a opět super. Trochu jiný scénář, nicméně stále zajímavé a napínavé čtení.

12.11.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

U Cartera už čtenář trochu ví, co může očekávat. Čtivý, napínavý děj, minimálně tři velmi brutální vraždy, krátké kapitoly, zajímavý motiv. V této knížce je zejména motiv to, co lze vyzdvihnout. Neočekávané, smutné.

10.11.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Jeden z mých oblíbených autorů. Děj má spád, hlavní hrdinové jsou sympatičtí, knížka je čtivá. Jen ten konec mě na chvíli zmátl. A ano, možná je až moc brutální, ale hvězdičku jí za to neuberu :-).

10.11.2019 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Tak bohužel musím souhlasit s předešlými komentáři. Naivní děj, místy až neskutečně. (Opravdu manžel netuší, že jeho žena má sestru dvojče, s kterou se pravidelně stýká, zatímco Stephanie, detektiv roku, to odhalí poté, co se setká s Emily matkou, která se nijak neschovává, jak by si někdo mohl myslet... no, dalo by se najít x takových "zajímavostí".)
A blog začínající oslovením "Ahoj mámy" - kdo by to četl?! Takže malé plus za čtivost, ale to je asi přece jen málo.

03.11.2019 1 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Za mě bezvadné. Čtivé, napínavé vyprávění, kde se děti v krizi chovají tak, jak by se asi ve skutečnosti chovaly. (Což není v knížkách vždy pravidlem.)

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Moc hezké. Napínavé čtení od začátku do konce.

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila, četla se skoro sama. Autorce se povedlo vykreslit charaktery jednotlivých postav. Jen mám pocit, že Bohdanin "problém" by si zasloužil větší prostor.

Štěnice Štěnice Ben H. Winters

Nebylo to špatné, ale úplný top to také nebyl. Kniha se četla dobře, hlavní hrdinka nebyla extra sympatická. Nejvíc mě bavil závěr knihy. Jen by mě zajímalo, kdo tam vlastně maloval.

30.10.2019 3 z 5