Kaka.cs Kaka.cs komentáře u knih

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Kniha s mojí oblíbenou tématikou - upíři. Nadchla mě od samého začátku a byla napínavá až do úplného konce.

13.11.2012 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Povinná školní četba.Knížka mě nebavila, vlastně jsem se celou dobu těšila, až ji dočtu.

29.10.2012 1 z 5

Zločin v zákulisí Zločin v zákulisí Anne Scott

Tento díl se mi líbil ještě víc než ten první, byl napínavější a zajímavější.

03.10.2012 5 z 5

Tajná agentka Tajná agentka Anne Scott

Knížka byla zajímavá, líbila se mi.

19.09.2012 4 z 5

Artemis Fowl Agent v říši víl Artemis Fowl Agent v říši víl Eoin Colfer

Knížka byla zajímavá a dost napínavá. Celkem se mi líbila, ale nepatří k mým nejoblíbenějším.

26.08.2012 3 z 5

Laura a dobrodružství Aventerry Laura a dobrodružství Aventerry Peter Freund

Hezká knížka. Velmi zajímavá a celkem dobrodružná. Hlavně u konce jsem se prostě od knížky nemohla odtrhnout.

31.07.2012 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

První část knížky mi přišla moc zdlouhavá, nic se tam nedělo. Ale druhá a třetí část byla skvělá.
Vcelku se mi knížka celkem líbila.

01.07.2012 4 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Další skvělý díl Upířích Deníků. Moc se mi líbil hlavně konec a už se těším, až si přečtu další díl.

06.06.2012 5 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Skvělá knížka. Nejvíc se mi líbila ta část v Temné dimenzi.

19.05.2012 5 z 5

Řecké mýty Řecké mýty Robert Graves

Tato knížka je plná užitečných a zajímavých informací z oblasti řecké mytologie. Hodně jsem se toho díky ní dozvěděla.

10.05.2012 4 z 5

Přes okraj propasti Přes okraj propasti Norah McClintock

Knížka mě mile překvapila. Byla zajímavá.

10.05.2012 5 z 5

Modrá je barva vraždy Modrá je barva vraždy Joanne Harris

Ze začátku mě kniha moc nezaujala. Všechno bylo nějak moc zamotané a já jsem se nemohla zorientovat. U čtvrté části se ale vše začalo pomalu vysvětlovat a já se dostala do obrazu.
Příběh knížky je velmi zajímavý, ale zároveň dost krutý.
Líbil se mi i styl, jakým je kniha psána. Takovou knížku jsem ještě nečetla.

02.05.2012 4 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Určitě patří mezi knížky, které bychom alespoň trochu měli znát.
Je celkem zajímavá, ale nějak moc mě neuchvátila. Nejvíc se mi líbil Viktorčin příběh.

29.04.2012 2 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Snad první knížka povinné školní četby, která mě bavila. Kytici jsem četla už několikrát a nikdy mě neomrzí. Je to skvělá knížka.

29.04.2012 5 z 5

Akademie nočních můr Akademie nočních můr Dean Lorey

Dobrá knížka, místy dost napínavá. Líbili se mi všichni Temnotvorové, co se v knížce objevili. Zajímavá je i celá Akademie.

10.04.2012 4 z 5

Neohrožená - Zrůda Neohrožená - Zrůda Francine Pascal

Opět skvělá knížka. Jsou tu skvěle popsány jak Gaiiny pocity, tak i pocity jejího otce a Sama.
Líbí se mi autorčin styl psaní.

27.03.2012 5 z 5

Neohrožená - Závod Neohrožená - Závod Francine Pascal

Skvělá knížka. Přesto, že se jedná o jeden den, nejsou v knížce žádná nudná místa. Je prostě plná akce a dobrodružství.

27.03.2012 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Stejně jako předchozí dva díly skvělá knížka, možná ještě lepší. Nořina ztráta paměti, její postupné znovuseznamování s andělským světem, chování Hanka, Marcie, Patche, Vee, Scotta i Nořiny matky, všechno bylo skvěle popsáno. Knihu jsem četla téměř jedním dechem.
Už se moc těším na další díl.

05.03.2012 5 z 5

Nekropole Nekropole Anthony Horowitz

Opět skvělá knížka. Vždy, když už jsem si myslela, že bude všechno v pořádku, se zase něco zvrtlo.

Už se moc těším na závěrečný díl.

27.02.2012 5 z 5

Neohrožená - Polibek Neohrožená - Polibek Francine Pascal

Dobrá knížka. Sice jsem ještě nečetla předchozí díly, ale hodlám to napravit. Další knižní série, která se mi dost zalíbila.

27.02.2012 5 z 5