Laura a dobrodružství Aventerry

Laura Leandrová, hrdinka tohoto příběhu se narodila třináctý den, třináctého měsíce. Díky tomu má magické schopnosti, kterých musí využít proti boji s Temnotou. V prvním díle se Laura seznámí se svým osudem a vrhnese vstříc dobrodružství, které ji čekají.

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8679/laura-a-dobrodruzstvi-aventerry-8679.jpg 4.2105

Laura 1.

08.11.2020

nádhera krása

Marcy_Cerenova
29.09.2018

I když je kniha vhodná pro mladší čtenáře, přečetla jsem ji jedním dechem. Pěkná fantasy :)

suze
18.07.2013

Četla jsem sice už před nějakou dobu, ale už proto, že si ještě jsem schopna vybavit děj, myslím, že se tato knížka povedla... :D Neříkám, že je suprová pro všechny věkové kategori, ale v určitém věku určitě... :)

knihomilka
09.04.2013

Úžasná, napínavá, fantastická kniha plná dobrodružstva, stále sa niečo deje, veľmi veľmi dobre sa číta, len sa tak kĺže, stránky sa samy obracajú jedna za druhou. Všetko vidím na vlastné oči, cítim, počujem, som v príbehu a to vďaka autorovmu zmyslu pre detailné opisovanie, ktoré mi je tak blízke a navyše má neuveriteľnú schopnosť urobiť z jednoduchých, obyčajných, prirodzených vecí čarovné, fantastické veci.

Eneo
02.08.2012

Sérii o Lauře jsem si jako malá hodně oblíbila. Má povedené prostředí.

Kaka.cs
31.07.2012

Hezká knížka. Velmi zajímavá a celkem dobrodružná. Hlavně u konce jsem se prostě od knížky nemohla odtrhnout.

Horxus
02.06.2012

Výborná kniha! Fantasy v našem světě-moje nejoblíbenější kombinace. Málokomu se to podaří takhle skloubit dohromady. A málokomu se takhle podaří mě vtahnout do děje. Když jsem ji četla, prožívala jsem všechno co Laura a nejvíc jsem nenáviděla tu učitelku matiky. Mělo to na mě stejný efekt jako Umbridgeová v Harry Potterovi, chvikama jsem měla chuť ji uškrtit.

kneznaL
09.03.2012

LilyFair: Mně to podobné Harry Potterovi nepřipadá. A že by tam byla kouzelnická škola, kde bydlí? A kde?

Jinak mně se kniha moc líbila, i když už dávno nejsem dítě. Poslední dobou jsem na tento druh četby vysazená. Zajímavý a originální příběh, je to opravdu hezky napsané, čte se to jedním dechem. Doporučuji všem a to i těm, kteří již dětmi nejsou a mají rádi tento druh četby. Díky, pane Freunde.