Neohrožená - Závod

Gaia bojuje tentokrát nejen se svými city k Samovi a s pouličním gangem, jenž se ji snaží zavraždit, ale s daleko větším nepřítelem - s časem. Pokud se jí nepodaří do večera splnit úkoly, které jí diktuje Samův tajemný únosce, Sam zemře. Akční a drsně strhující příběh je protkaný okamžiky smutku, který podbarvuje osudy Gaiy, jejího otce i jejího kamaráda Eda. Přežije Sam? A ocení, že Gaia ho zachránila za neuvěřitelně vysokou cenu? Oplatí jí její lásku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15725/neohrozena-zavod-15725.jpg 4.146

Neohrožená (3.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Fearless - Run (1999)

Kniha Neohrožená - Závod

Zlatinka.Emilly
28.04.2018

Tohle že se někomu líbí? I když v každé knize se dá najít malá moudrost.

jarkamet
26.06.2014

No je to opravdu slátanina. Nevím na jakou věkovou kategorii je toto zaměřené, ale zkusím se prokousat ještě 4-kou. Pak to nejspíš poletí do bazaru, tak pokud máte zájem, přijímám předběžné objednávky :o))

deedulka
02.08.2013

Napínavější díl, kde se Gaia snaží zachránit Sama a musí plnit jednotlivé úkoly od únosce. Četlo se skoro samo. :)

Kaka.cs
27.03.2012

Skvělá knížka. Přesto, že se jedná o jeden den, nejsou v knížce žádná nudná místa. Je prostě plná akce a dobrodružství.

Adulina12
05.02.2012

na týhle knize v celý serii se mi líbí, že je celá o jednom dni, takze tam není moc místa na tlachy, ale je tam docela dost akce, některý věci mi přijdou přehnaný, ale to v téhle serii všude, takže proto hodnocení 4.. ;)

americká literatura

Francine Pascal