Kačkaknihomol Kačkaknihomol komentáře u knih

Pohřben zaživa Pohřben zaživa Jacqueline Wilson

Žádná sláva. Určitě lepší než "Přežít", ale že bych si z toho sedla na zadek, to taky ne. Podprůměrná kniha.

29.03.2017 2 z 5

Polibek Polibek Jacqueline Wilson

V mnoha ohledech skvělá kniha. V mnoha ohledech taky ne. Jak tu ale někdo sděloval, ty pasáže o jejich Skleněném světě byly zdlouhavé. A nudné. A ten konec byl bohužel předvídatelný. Průměrná kniha. Tři hvězdy.

29.03.2017 3 z 5

Projekt Loty Projekt Loty Jacqueline Wilson

Rozhodně doporučuji! Skvělá oddechovka na deštivé odpoledne. J. Wilson opět nezklamala.

29.03.2017 5 z 5

Přežít Přežít Jacqueline Wilson

Nejhorší kniha od J. Wilson. Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Navíc byl jako hlavní postava kluk, což je velké mínus.

29.03.2017 1 z 5

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

Četba této knihy mně neuvěřitelně bavila.

28.03.2017 5 z 5

První starosti První starosti Jacqueline Wilson

ACH BOŽE! Snad nejhorší kniha od Jacqueline. Myslím, že nemá absolutně páru, co to ta mentální anorexie je. Z mentální anorexie se nedostanete jen pohledem na vaši zmrzačenou kamarádku. To opravdu ne. Hrozný propadák.

28.03.2017 1 z 5

První nástrahy První nástrahy Jacqueline Wilson

Ani trochu mně to nezaujalo, hrozná nuda.

28.03.2017 2 z 5

První slzy První slzy Jacqueline Wilson

Ale dalo se to, ale že by mně to bavilo to se říct nedá.

28.03.2017 3 z 5

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Ke knize mám menší vítky, ale jinak se mi vcelku líbila.

28.03.2017 4 z 5

Slavná hvězda Slavná hvězda Jacqueline Wilson

Docela se mi to líbilo. Děj sice není kdovíjak propracovaný, ale mně se líbil. Jen ten konec byl možná až moc sladký, ale co. :-)

28.03.2017 4 z 5

Průšvihářky Průšvihářky Jacqueline Wilson

Po přečtení tohohle příběhu jsem se koukla na poslední stránku, a řekla jsem si "Sakra, to už je konec?" Můj mozek totiž napadlo milion otázek. Tak třeba; Setkali se Mandy s Lindou? Jak dopadl Lindiin příběh? Celkově mi kniha připadá nedodělaná. A navíc (v nějakých pasážích) dost přitažená za vlasy. Dávám knize dvě hvězdičky. Za mě podprůměrná kniha.

28.03.2017 2 z 5

Ema je na všetko sama Ema je na všetko sama Jacqueline Wilson

Zase kniha, kde mám tendenci naflákat dospělému. Sakra, jak si to ta máma představuje? Až na mamku Lily, mně ani nic moc nenaštvalo. Do hrdinky jsem se vcítila a soucítila s ní. Za mě skvělá kniha.:-)

27.03.2017 5 z 5

Pyžamová párty Pyžamová párty Jacqueline Wilson

Opravdu mě to moc bavilo. Fajn kniha na deštivé odpoledne.:-)

27.03.2017 5 z 5

Pusinka Pusinka Jacqueline Wilson

Ten začátek by šel, ale potom mi to připadalo strašně přeslazené. Autorčiny knihy mně skoro vždy baví, ale u téhle jsem zívala. Začátek byl skvělý, ale pak už to šlo od desíti k pěti. Žádné zápletky, prostě nic.

26.03.2017 2 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Naprosto skvělá kniha. Jiná slova mě nenapadají. :-)

22.03.2017 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Celá tato trilogie mi připadá velmi povedená. I když celý tento díl byl o povstání, kupodivu se mi líbil. A co se týče Happy endu, byla jsem s ním spokojená.

21.03.2017 5 z 5

Ilustrovaná máma Ilustrovaná máma Jacqueline Wilson

Nemůžu si pomoct, ale opět skvělá kniha! Amaryllis mi bylo líto, někdy jsem se na ni zlobila. Jacqueline pocity Keiko naprosto pochopila a i když je tento příběh z pohledu desetileté holčičky, hodně mně to bavilo.

20.03.2017 5 z 5

Motýlí klub Motýlí klub Jacqueline Wilson

Trochu jednodušší kniha, ale přesto pěkná. Tina byla taková ustrašená hlavní hrdinka, ale nakonec to byla fajn holka. Co se týče Selmy, za vinu můžou určitě rodiče, protože ji odstrují a proto je na ostatní hnusná, jelikož má málo pozornosti. Kniha je spíš pro mladší čtenářky, což napovídá i obálka knížky.

20.03.2017 4 z 5

První První Kiera Cass

Dojímavé zakončení celé série! America mě ani nějak zvlášť neštvala, nejspíš protože si konečně byla jistá koho si vybere. Myslela jsem si, že tato kniha nebude mít žádné zvraty, ale právě naopak. Oblíbila jsem si Lucy a ani Aspen mi nevadil. Také jsem si začala uvědomovat, že mám o dost víc ráda Maxona. Abych to zhrnula, kniha Vám dá vše co nadherná obálka splňuje!

20.03.2017 5 z 5

Sladké časy Sladké časy Jacqueline Wilson

Divné.... Nevím jak u ostatních, ale když jsem tuto knihu četla podruhé zdála se mi krátká. No, nevím. :-) Příběh Opal mě vzal, protože byl dojímavý a s Opal jsem soucítila. Přeci jenom mi Morgan připadal neskutečný, jako by byl Opaliin anděl strážný. Každopádně když zemřel, probrečela jsem konec.

19.03.2017 5 z 5