Kačka227 Kačka227 komentáře u knih

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Celá série je úžasná. A tento díl také. Napínavé od začátku do konce. Tato autorka mě prostě baví. Její styl je velmi čtivý a to hlavně proto, že se pořád něco děje. Trochu mi chybělo rozuzlení té napínavé části příběhu, ale předpokládám .... doufám, že to se teprve dozvíme v následujících knížkách.

18.03.2021 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Krásné!!! Od začátku do konce. Ke konci jsem snad ani nedýchala....

24.01.2021 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Sabrina Jeffries

Začátek super. Ten námět mě bavil. Ale ke konci už mě to poněkud nudilo a jsem ráda, že jsem to dočetla. I tak se těším na Daniela a Helenu.

13.09.2022 4 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

I čtvrtá kniha o Bridgertonových se mi moc líbila. Nevím jestli nejvíc, ale oba hrdinové mají mé sympatie. Jeho žádost o ruku byla skvělá. Jen doufám, že pokud by se měla dostat i do seriálu, tak ji nechají tak, jak je popsána v knize (neb v seriálu si připisují a přepisují hodně věcí jinak), ta scéna je naprosto geniální. A stejně tak i jeho vyznání lásky.... Ještě štěstí, že jsou ženy, které dokáží vložit mužům do úst slova, která my čtenářky chceme číst. Bravo!!!

07.01.2021 5 z 5

Kde je můj hrdina? Kde je můj hrdina? Julia Quinn

Zatím jsem přečetla jenom druhý příběh o rytíři Simonovi. Chyběl mi k přečtení celé série a zároveň jsem se na něj těšila. Byla jsem zvědavá, jak se povede na poli lásky tomu, kdo byl v předchozích příbězích sám často Amorovým pomocníkem. Simon byl má oblíbená postava. Jeho příběh, přestože byl krátký, byl úžasný a pro mne velmi intenzivní. Zhltla jsem to za odpoledne. Tleskám ❤❤❤

05.04.2021 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Zase pěkné počteníčko :-) Ukecaná Nora mi neuvěřitelně připomínala mého syna. Je úplně stejný. A tak vím, že milovat někoho takového není vždy jednoduché ;-) Takže Ewan má můj respekt, byl zlatíčko ❤. Závěr byl napínavý a jsem moc zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet dál. Už se těším na další knihu.

14.03.2021 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Přečteno jedním dechem! Někdy ... docela často se mi stává, že mi chvíli trvá než se do příběhu začtu. A to se mi zde nestalo. Je to určitě tím, že knížka plynule navazuje na předchozí díl. A navíc hlavním hrdinou se stala vedlejší postava z předchozí knihy. A Sin se mi prostě líbil už před tím. A nezklamal mě. Je úžasný. A Caledonie si díky své trpělivosti, vytrvalosti, toleranci a laskavosti zasloužila jeho lásku. Ona se naopak stala jeho největším dárkem. Romantika jako prase. Doufám, že i další díly budou propojené s předchozími a taky takto vydařené!

10.03.2021 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Stačilo prvních pár stránek a bylo jasno. Zamilovala jsem si oba hlavní hrdiny. Daniela jsem měla ráda už v předchozí knížce, ale jak říkám, stačilo pár prvních stránek a byla to láska ;-) Líbilo se mi to celé a těším se, že se ještě dozvím o této dvojici něco sladkého v třetím díle o nejmladší ze sester.

01.10.2022 5 z 5

Návrat krále Návrat krále Kinley MacGregor (p)

I tuto knížku jsem zhltla. Styl psaní autorky se mi vážně líbí. Ale musím přiznat, že tento příběh nebyl pro mně TOP! Když jsem přemýšlela proč, tak jsem dospěla k závěru, že je to tím, že Adara a její království pro mně bylo težko uvěřitelné. A putování armády v období několika měsíců ... asi reálné, ale i když tam zvraty byly, tak to bylo takové zdlouhavé a ploché. Taky mi chybělo pátrání z předchozích dílů, ale třeba to pochopím u posledního dílu. I tak dávám pět hvězdiček a doporučuji přečíst.

22.03.2021 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

I druhý díl se mi moc líbil. Od půlky se nedalo odtrhnout. Maggie i Brandon byly sympatické postavy. Erotické pasáže byly napsané velmi nápaditě a odlišně od ostatních romancí. To se fakt povedlo. A přitom to nebylo usexované. Sin byl takové tajemné zlatíčko, a tak už se těším na jeho příběh.

08.03.2021 5 z 5

Pan Cavendish, jestli se nemýlím Pan Cavendish, jestli se nemýlím Julia Quinn

U prvního dílu jsem občas měla pocit, že to úplně nechápu, jako by mi tam něco chybělo. A u druhého dílu mi to konečně krásně zapadlo do sebe. Příběhy se mi líbily oba. Ale u druhého dílu jsem si to čtení více užila a víc mě to bavilo. Asi právě proto, že jsem tušila, co bude následovat, ale zároveň mě to dokázalo překvapit. A konečně byla ta skládanka dána dokupy. Skoro jsem si říkala, že by byl zajímavý experiment číst oba díly najednou :-)

04.02.2021 5 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

I třetí příběh byl úžasný. U prvního se mi tajil dech, druhý byl zábavný a tento ... jsem zhltla neuvěřitelně rychle. Během jednoho dne! A to nečtu závratnou rychlostí. Ale příběh mně prostě bavil a musela jsem vědět jak to dopadne. U první kapitoly jsem si říkala, že Seb musí na konci usnout ... A co myslíte? Usnul? ....

28.01.2021 5 z 5

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Knížka se četla jedním dechem. Ačkoliv děje v ní není tak moc, tak je to krásně napsané. Skvěle vykreslené postavy. Tleskám.

16.08.2020 5 z 5

Lekce lásky Lekce lásky Suzanne Enoch

Bylo to pěkné, ale nějak pro mě neuvěřitelné. Ona tvrdohlavá.... až moc, on se změní... až moc. Takže o hvězdičku méně.

01.04.2023 4 z 5

Havraní princ Havraní princ Elizabeth Hoyt

Naprosto nic jsem od knížky nečekala. Vzala jsem si ji na dovolenou jako výplň volného času. A musím napsat, že mě mile překvapila. Četlo se to samo. Mám moc ráda příběhy, kdy se hlavní hrdinové pěkně špičkují. Navíc ten začátek jak z Jane Eyre, kterou miluji.... Co víc si přát, parádní letní oddechovka.

25.07.2022 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

Ok. Asi to nepatří mezi mé nejoblíbenější z této série, ale i tak je to zatraceně dobře napsané. Smekám klobouk před autorkou, že dokázala tak poutavě napsat celou sérii. Už teď se mi stýská. Ale vím, že si chci ještě přečíst příběh Simona, který je spíše povídkou než samostatnou knihou. ❤❤❤

24.03.2021 5 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Přidávám do oblíbených. Je to krásné čtení. Nesmírně romantické. Draven byl úžasný. A Emily skvělá. Ta její přímost je prostě odzbrojující. Od začátku do konce poutavé čtení. Pro mně to nemělo žádná hluchá místa. Doporučuji!

03.03.2021 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Nádhera!!! Tohle je TOP! Úžasně napsané od začátku do konce. Nemá to hluchá místa. Oba hrdinové mně bavili. Ona nezkrotná, někdy naivní, laskavá. On boží!!! Dávám pět hvězdiček, ale kdybych mohla tak dám mnohem víc :-)

16.02.2021 5 z 5

Osudová noc Osudová noc Susan Johnson

Já jsem spokojená. Poslední třetina knihy se četla jedním dechem. Sexu je v knížce skutečně dost. Hlavní hrdinové jsou sexuální mašiny, oba :-) Ale nevadilo mi to. Ani mi to nepřišlo nijak vulgární. Co se mi líbilo moc (a za to dávám pět hvězdiček), bylo to, že jakmile si uvědomili své city, tak to bylo trvalé, žádné váhání a neustálé jo a ne. Super!!!

09.02.2021 5 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Moc hezké. Opravdu jsem se bavila. Předčítání v salónku bylo úžasné. :-)

28.01.2021 5 z 5