Osudová noc

Pocházeli ze znepřátelených rodů a pojila je jen letitá nenávist. Když Johnnie unesl půvabnou Elizabeth na svou tvrz, chtěl jen získat rukojmí, za nějž později vymění svého uvězněného bratra. Osud ale upředl zcela jiný plán... Elizabeth věděla, že by se ho měla spíše bát – říkalo se o něm, že pro splnění svého cíle se neštítí jakýchkoli činů, i kdyby si měl potřísnit ruce krví. Když se ale nad ni naklonil a ona pohlédla do jeho očí, necítila strach, ale něco docela jiného. Celým tělem po něm zatoužila. Zítra z nich znovu můžou být nepřátelé na život a na smrt, ale té noci si nechtěla odepřít rozkoš z jeho doteků. Johnnie ji zprvu považoval za pouhou zajatkyni, která je mu vydána na milost. Teď však před ním hrdě stojí nepokořená kráska, vlasy se jí třpytí v měsíční záři a navrhuje mu, aby společně strávili noc. Johnnie byl sám překvapen, jak silně po ní zatoužil – a nad ránem už neprahl po ničem jiném, než aby s ní mohl zůstat navždy. To by tady ale nesměl být Elizabethin otec, který je odhodlán raději prolít krev, než aby dal svou dceru největšímu nepříteli......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1923/big_osudova-noc-kx4-1923.jpg 445

Carre 1.

Vydáno: , Domino

Outlaw, 1993

Kniha Osudová noc

Kačka227
09.02.2021

Já jsem spokojená. Poslední třetina knihy se četla jedním dechem. Sexu je v knížce skutečně dost. Hlavní hrdinové jsou sexuální mašiny, oba :-) Ale nevadilo mi to. Ani mi to nepřišlo nijak vulgární. Co se mi líbilo moc (a za to dávám pět hvězdiček), bylo to, že jakmile si uvědomili své city, tak to bylo trvalé, žádné váhání a neustálé jo a ne. Super!!!

karamelka57
27.04.2020

Moja druha kniha od tejto autorky a znova usexovane az tak, ze som z toho bolava bola aj ja... Inak pribeh pekny, aj trocha dramy..

DUNIKO
29.09.2019

Mě se to moc líbilo.

uminaa
02.01.2019

Trošku zbytočne zdĺhavá. Vôbec by mi nevadilo, keby mala o 100 strán menej. Záverečná tretina knihy bola celkom dobrá, takže som nakoniec rada, že som to v polovičke nevzdala ;)

kackajh
03.08.2017

Tohle nezaujalo. Romantiky jen okrajově a erotika doprovázena dialogy jako z béčkového porna. Nesedl mi ani hrdina a hrdinku bych zadupala do země. Prostoduchá hysterka.

havrmoni
26.08.2016

Je to sice více erotické než jiné od jiných autorů,ale byl to hezký příběh a dost romantický. Nechyběli ani šarvátky mezi Skoty a Angličany.

moudivlacek
03.09.2015

Sice je tu docela dost lechtivých scén, ale nakonec to zachránila čára děje, na konci jsem nakonec nelitovala.

Shakespeare
03.05.2012

velmi erotické a nápadité, ale přes veškeré překážky vše dopadne tak jak má a i děťátko vše zvládne