Judi007 Judi007 komentáře u knih

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Kniha byla pro mě naprosto dokonalá. Styl psaní Browna mě hnedka osovil a téma o nic méně. Langdona jsem si okamžitě zamilovala! Celá kniha pro mě byla napínavá až do poslední chvilky, ač jsem předtím viděla film a věděla, jak to dopadne.

Doporučuji všem! Kniha je napínavá, akční a minimálně já jsem se z ní dozvěděla spousty věcí. Za mě zatím nejlepší kniha, kterou jsem od Browna četla, ač jsem četla včetně těto tři.

27.05.2018 5 z 5

Konkláve Konkláve Robert Harris

Za mě kniha skvělá! Zpracování autora, děj, zápletka, konec - vše bylo moc dobré. Papež tedy trochu předvídatelný, ale celkový konec to vynahradil. Zakončení brylantní.

Knihu hodnotím velmi pozitivně!

27.07.2018 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Knihu čtu nově a už na začátku mě čtení ani s nejmenším nemrzí. Kniha je úžasná, pokud jste fanoušci Harryho Pottera, tak čtení je pro vás povinné!!

11.04.2017 5 z 5

Už jen to, že jí nenapsala Rowlingová mě ze začátku odrazovalo. Každopádně jsem si jí přečetla a rozhodně jsem to dělat neměla, STRAŠNÉ!!! Raději než čtení téhle knihy bych si raději znovu přečetla sérii Harryho Pottera.

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Super kniha., styl psaní je podivný, ale děj je super. Skvěle se to čte

15.03.2017 5 z 5

I tato kniha byla skvělá, ale přeci jen mě zaujmula s Fénixovým řádem nejvíce. Ty vzpomínky jsou náramně hezky popsané. Knihu doporučuji všem, ale film ne!

13.03.2017 5 z 5

Proud času Proud času Michael Crichton

Skvělá kniha! Je pravda, že v mnoha případech jsem se nudila, spíše než to, co se dělo s Markem, Kate a Chrisem, mě zajímalo to co se děje v ITS. Občas jsem jsem si pokládala otázku, jestli si nevemu jinou knihu, ale nakonec mě kniha přeci jen zaujala, doporučuji pro ty, co milují historii jako já a pro ty, kteří vyhledávají akci a dobrodružství.

13.03.2017 4 z 5

Francie Francie Terry Deary

Dle mého je tato kniha nejlepší z celé série Děsivých dějin. Je zkrátka užasná!!!

16.03.2017 5 z 5

Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Mimi O'Connor

Úžasný. Nejdříve jsem viděla fim a ten byl bombastický, tak jsem si přečetla knihu a ta je ještě lepší!!!

14.03.2017

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Skvělá, nemám slov.

13.03.2017

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Skvělé! Všechny bajky byly nádherné a Brumbálovy poznámky, zajímavý nápad. Doporučuji všem potterhardum

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Skvělá, jediné co bych vytkla byl styl psaní, já moc čtení z první osoby nemusím. Jinak dějově úžesné a skvěle zpracované. Doporučila bych to spíše menčím čtenářům.