Judi007 Judi007 komentáře u knih

Konkláve Konkláve Robert Harris

Za mě kniha skvělá! Zpracování autora, děj, zápletka, konec - vše bylo moc dobré. Papež tedy trochu předvídatelný, ale celkový konec to vynahradil. Zakončení brylantní.

Knihu hodnotím velmi pozitivně!

27.07.2018 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Kniha byla pro mě naprosto dokonalá. Styl psaní Browna mě hnedka osovil a téma o nic méně. Langdona jsem si okamžitě zamilovala! Celá kniha pro mě byla napínavá až do poslední chvilky, ač jsem předtím viděla film a věděla, jak to dopadne.

Doporučuji všem! Kniha je napínavá, akční a minimálně já jsem se z ní dozvěděla spousty věcí. Za mě zatím nejlepší kniha, kterou jsem od Browna četla, ač jsem četla včetně těto tři.

27.05.2018 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Knihu čtu nově a už na začátku mě čtení ani s nejmenším nemrzí. Kniha je úžasná, pokud jste fanoušci Harryho Pottera, tak čtení je pro vás povinné!!

11.04.2017 5 z 5

Francie Francie Terry Deary

Dle mého je tato kniha nejlepší z celé série Děsivých dějin. Je zkrátka užasná!!!

16.03.2017 5 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Super kniha., styl psaní je podivný, ale děj je super. Skvěle se to čte

15.03.2017 5 z 5

Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Mimi O'Connor

Úžasný. Nejdříve jsem viděla fim a ten byl bombastický, tak jsem si přečetla knihu a ta je ještě lepší!!!

14.03.2017

Už jen to, že jí nenapsala Rowlingová mě ze začátku odrazovalo. Každopádně jsem si jí přečetla a rozhodně jsem to dělat neměla, STRAŠNÉ!!! Raději než čtení téhle knihy bych si raději znovu přečetla sérii Harryho Pottera.

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Skvělá, nemám slov.

13.03.2017

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Skvělé! Všechny bajky byly nádherné a Brumbálovy poznámky, zajímavý nápad. Doporučuji všem potterhardum

13.03.2017

I tato kniha byla skvělá, ale přeci jen mě zaujmula s Fénixovým řádem nejvíce. Ty vzpomínky jsou náramně hezky popsané. Knihu doporučuji všem, ale film ne!

13.03.2017 5 z 5

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Skvělá, jediné co bych vytkla byl styl psaní, já moc čtení z první osoby nemusím. Jinak dějově úžesné a skvěle zpracované. Doporučila bych to spíše menčím čtenářům.

Proud času Proud času Michael Crichton

Skvělá kniha! Je pravda, že v mnoha případech jsem se nudila, spíše než to, co se dělo s Markem, Kate a Chrisem, mě zajímalo to co se děje v ITS. Občas jsem jsem si pokládala otázku, jestli si nevemu jinou knihu, ale nakonec mě kniha přeci jen zaujala, doporučuji pro ty, co milují historii jako já a pro ty, kteří vyhledávají akci a dobrodružství.

13.03.2017 4 z 5