Jostik_21 Jostik_21 komentáře u knih

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Kniha mě zaujala už obalem. Ale po přečtení celé knihy jsem si řekla „Váááu”. Miluji knihy, kde se autorka s ničím nezabývá (nepopisuje sto let krajinu atd...). Ale bohužel konec byl už zase málo rozepsaný (podle mě). Ten kdyby byl víc rozepsaný tak BOMBA. Mám hodně otázek, a už se těším až si přečtu druhý díl, který mě leží doma na poličce.

22.03.2018 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Omg! Boží kniha. Druhý díl taky super a třetí bude taky!

12.01.2018 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha mě bavila. Ale...... je to tu, to slovíčko ALE. Ale, po 200 stránkách u kapitoli 14 (hostina), mě to přestalo bavit. Bylo to už takové o ničem. Ale pak jsem jela na Humbookfest, zjistila jsem jak tu knihu spisovatelka psala, a řekla jsem si, že to dočtu. Teď mi chybí cca 50 stránek a dá se to číst. Je to dobrý.

12.11.2017 3 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Navazující druhý díl na první mě přišel lepší. Jo, v prvním jsem se dozvěděla, jak se stal Will hraničářem, atd. Ale ve druhém dílu, jsem to ještě víc prožívala s Willem. A dokonce je to i dojemné. Chudák Halt. Ale je to určitě lepší, než první díl. A teď čtu 3 díl a věřím, že bude super!

12.11.2017 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Kniha se mi líbila. Tento příspěvek píšu déle a už jsem u 3.dílu. Jo někomu tu může přijít málo, že vyšla už v roce 2008. Ale ne. Přečetla jsem ji cca za týden a to se mi zdá dobrý. Dobrá 2.díl jsem četla 3 dny, ale to je vedlejší. Určitě doporučuji. Přečetla jsem toho už hodně (i když na profilu mám je něco), a toto patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Doufám, že i vám se líbí.

12.11.2017 5 z 5

Ošklivá pravda Ošklivá pravda Jeff Kinney (p)

Kniha je napsaná celkem dobře, ale................ je tam na mě moc obrázků, a je to spíš pro menší věkovou kategorii ( tím myslím do 10 let). Čte se to moc rychle a to mě nebaví, já čtu rychle ale knihu nemohu přečíst za dvě hodiny. Když se to stane už tak se my kniha nelíbí a dává mě na jevo že z tolika stran je tam hodně obrázků. Nevhodné pro děti.

21.07.2017 odpad!

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Kniha je napsaná celkem dobře, ale................ je tam na mě moc obrázků, a je to spíš pro menší věkovou kategorii ( tím myslím do 10 let). Čte se to moc rychle a to mě nebaví, já čtu rychle ale knihu nemohu přečíst za dvě hodiny. Když se to stane už tak se my kniha nelíbí a dává mě na jevo že z tolika stran je tam hodně obrázků. Jinak jsem to četla jen ze zvědavosti a znám o hodně lepší knihy.

21.07.2017

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

21.07.2017 odpad!

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Jakub a Jáchym Jakub a Jáchym Jørgen Clevin

Tuto knihy jsem jako malá si půjčovala v knihovně a to hodně. Když jde Jáchym do školy, potká hodně zvířat a pak je hledat, když hrají na schovávanou atd...... Kniha je fakt boží......

První konec První konec Lauren James

Best kniha. Spisovatelka dostala velmi dobrý nápad. Rodit se znovu a znovu. Kniha mezi neoblíbenějšíma pro mě. Doporučuji přečíst. Spisovatelka se zařadila mezi top 10 nejlepších spisovatelů/spisovatelek (pro mě). Těším se na další díl.

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Když jsem dočetla knihu první konec, nemohla jsem se dočkat na poslední začátek.
Poslední začátek:
Je úžasné jak spisovatelka napsala tuto knihu. Knihy do sebe zapadají jako klíč do zámku. U knihy První konec jsem nepochopila proč Clove byla dítě Toma a Jen a v této knize je to vysvětlené. Vlastně je to kniha o Clove jak chtěla poznat své pravé rodiče.
Kniha je mezi nejoblíbenějšíma pro mě. Doufám že i vám se bude líbit.