Jirka92333 Jirka92333 komentáře u knih

Tajemství pytlácké jeskyně Tajemství pytlácké jeskyně Vjačeslav Palman

Krásné vykreslení tvrdé kavkazské přírody. Příběh tří zvířecích a jednoho lidského přítele se mi moc líbil.

21.08.2023 4 z 5

Neznámému na stopě Neznámému na stopě Rudolf Fischer

Zajímavé je jak se vážná situace odráží v očích dětí. Taková jednohubka na jeden až dva večery.

14.08.2023 4 z 5

Rytířská jízda Jana z Michalovic Rytířská jízda Jana z Michalovic Alexej Pludek

Nejsem si jistý že by dnešního dvanáctiletého kluka tahle kniha nadchla. Ale za mě je to hezky vykreslený příběh rytířů. A to jak z té jejich lepší i horší stránky. Mě se kniha líbila!

14.08.2023 5 z 5

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

Kniha se moc dobře čte. Za mě můžu jen doporučit!

12.08.2023 5 z 5

Nonstop Nonstop Brian Wilson Aldiss

Velice propracovaný příběh. I po všech těch letech je tahle kniha skvělé sci-fi. Jsem rád že se mi kniha Nonstop dostal do rukou.

12.08.2023 5 z 5

Chaloupka strýčka Toma Chaloupka strýčka Toma Harriet Beecher Stowe

Velice smutný a dojemný příběh!! Stojí za to přečíst.

11.08.2023 5 z 5

Místodržící Místodržící Adam Przechrzta

Naprosto skvělé a originální fantasy!!!! Opravdu jsem si to užil. První a druhý díl jsem koupil v akci. U třetího jsem na slevu čekat nevydržel B-).

29.07.2023 5 z 5

Jsem Sioux! Jsem Sioux! Otto Janka

Velice pěkný westernový román, opírající se o skutečné události. To že jsou hrdinové Češi mě velice bavilo. Význam názvu Jsem Sioux mne až dojal.

21.07.2023 5 z 5

Ledové moře Ledové moře Herbert Friedrich

Velice realisticky vyprávěný příběh. Byl jsem až zaskočen tvrdostí života mořeplavců. Mohu jenom doporučit.

19.07.2023 4 z 5

Hadí královna Hadí královna Josh Reynolds

Velice kvalitní díl. Líbil se mi děj, prostředí, postavy a vše hezky hraje dohromady.

15.07.2023 5 z 5

Potomci Skytů Potomci Skytů Volodymyr Vladko

Vždycky po knihách z edice KDO rád sáhnu. Vzpomínky na dětství, a taky si u nich oddechnu. Nemůžu si pomoct ale tahle mi trošičku připomněla hvězdnou bránu :-D:-D. I když nevím jestli by zaujala dnešní mladé čtenáře. Každopádně mě se příběh líbil.

08.04.2023 4 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Upřímně jsem zmatený z některých hodnocení. Knihu jsem dostal jako vánoční dárek a tak jsem se do ní pustí ať už jsou tu názory čtenářů jakékoliv. A upřímně jsem rád že jsem to udělal. Mě se na knize líbilo snad úplně všechno. Zápletka, charaktery postav a ze všeho nejvíc svět v kterém se děj odehrává a jeho uspořádání. Spousta věcí je nedořešená takže se těším na další díl!!! Já bych se nebál knihu doporučit. Za mě určitě stojí za přečtení.

14.03.2023 5 z 5

Sicilián Sicilián Mario Puzo

Půjčil bych si citaci ze své oblíbené PC hry. ,, Nakonec tě zabije tvůj nejlepší přítel" :-D. Za mě je Sicilián skvělá kniha!!! Užil jsem si jí víc než první díl.

08.03.2023 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Ačkoliv nepatřím mezi Kingovi skalní fanoušky (teprve druhá kniha od něj). Zvolil jsem si ji jako splnění čtenářské výzvy a také ze zvědavosti jestli předčí stejnojmenný film. Za mě určitě ano. Kniha byla dojemná a i když jsem konec příběhu znal nemělo to na prožitek vliv.

02.03.2023 5 z 5

Věštcův rok Věštcův rok Charles Soule

Na konci knihy jsem se trochu obával že se nedozvím jestli si reverend opepří steak. A musím říct že tahle část mě opravdu pobavila. Kniha byla velice zajímavá. Musím s jistotou říci že nic podobného jsem zatím nečetl.

20.02.2023 4 z 5

Leon Leon Roman Bureš

Velké překvapení!!! Knihu jsem si velice užil. Napínavé, rychlé, akční a místy dojemné. Spartakův příběh patří mezi mé oblíbené. Díky tomu že se příběh píše z pohledu Leona a ne Spartaka doufal jsem v nějaký vlastní, osobní konec příběhu a DOČKAL JSEM SE. A byl to za mě moc povedený konec knihy.

04.02.2023 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Prostě a jednoduše. Moc zdlouhavé. Knihu bych zkrátil klidně i o 200 stran. Oceňuji spisovatele za jeho znalosti. Ale zdlouhavé líčení sokolnictví a natahování některých pasáží kazí dojem z jinak dobrého příběhu.

20.08.2022 3 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Skvělá detektivka!!! Napínavé, plné zvratů a svižný děj k tomu. Na to že jsem tuto knihu pořídil z výprodeje, náhodně aniž bych věděl o čem bude tak trefa do černého. Můžu jen doporučit!!!

12.08.2021 5 z 5

Poklad Inků Poklad Inků Karel May

Ideální kniha když si chce člověk odpočinout a relaxovat. :-)

11.08.2021 5 z 5

Conan a Pán stříbrného netopýra Conan a Pán stříbrného netopýra Albert Simon Pergill

Nudné a nezáživné!

21.06.2021 1 z 5