Hadí královna

Gotrek a Felix: neopěvovaní hrdinové Císařství, nebo jen obyčejní zloději a zabijáci? Pravda možná leží někde uprostřed a záleží zcela na tom, koho se zeptáte… Trolobijce Gotrek Gurnisson, který se na cestě za monumentální smrtí vydal na jih, a jeho lidský pamětník Felix Jaeger, se ocitnou uprostřed války mezi dvěma královstvími. Když je pak zajme krutá královna Chalida a podrobí si je své vůli, musí čelit hrůzám Země mrtvých… kde mrtví neodpočívají v pokoji. Další dobrodružství Gotreka & Felixe....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/363671/hadi-kralovna-6fA-363671.jpg 3.819

Warhammer - Gotrek a Felix (15.)

The Serpent Queen (2014)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Polaris

dusan122
26.11.2018

Ne nejlepší,ale dobrá.

šmerdžito
18.11.2018

Poslední kniha o Gotrekovi a Felixovi mě velmi potěšila a bavila. Děj měl spád, akce výborná a nové neokoukané atraktivní prostředí. Pro fandy povinnost.

Miro.slav
11.11.2018

Ak niekto očakáva, že naši dvaja hrdinovia sa vydajú do podzemných hadích nôr, kde budú musieť čeliť kadejakým prerasteným plazom, až nakoniec nájdu bájnu matku hadov z obálky, tak budú sklamaní. Reynolds sa však naučil písať a už to nie je zlátanina typu "Cesty lebek". V tomto smere je kniha dynamická a zaujímavá. Ak prehltnete, že čítate niečo iné, než evokuje obálka, tak sa dá kniha naozaj dobre čítať. Akcie je habadej, miestami mi príde vedenie vojny dosť nelogické a Gotrek je na môj štýl až moc urozprávaný. Samotné finále ma ale vôbec nenadchlo, tam Reynolds akoby stratil šťavu a nápad. Inak môže byť. Uvidíme, čo prinesú nadchádzajúce dva diely. Snáď to Guymer opäť nesprzní.

starojda
21.05.2018

Parádní díl! Po dlouhé době kniha, která se díky čtivosti a napětí posunula skrz moje priority jako rodina, práce a tak :D. Nejsem z těch ultra-fans, co nemůžou zapomenout na Kinga. Ten si to u mě pokazil upíry a obry. Bylo vidět, že mu došel dech. Nástupníci nejsou takoví jako raný King, ale zrovna Reynolds mě z nich zaujal nejvíc. Líbila se mi Cesta lebek, ikdyž s výhradami. No a Hadí královna je prostě luxus. Po Městu zatracených je ten rozdíl fakt citelný. Vše funguje od začátku do konce, souboje, chemie, příběh, zápletka. No detaily si kdyžtak nechám do videa :)

PierRe Vesper
13.01.2018

Tak oproti Cestě lebek je to výborný posun dopředu, ale ve srovnání s Kingovou sérií, nebo Longovým pokračováním, je to pořád nedostačující.
Jestli Cesta byla za 10%, tak Hadí královna je přesně na 50%.. něco je nudné a nelogické oproti předchozím knihám a jinde se vyprávění dostává na úroveň Zabíječe.
Neurazí, ani nenadchne.
Mínusem pro mě určitě opět popis na obálce a tvrzení, že je kniha ze zabíječské série. Díle přeložení Khalidy na Chalidu a Nehekhary na Nehecharu.. nechápu...
zvlášť, když to překládá ta stejná paní jako vždy. To už by sakra měla tomu světu rozumět ne?

Neinka
19.12.2017

Ah, konecne je tady! Cetla jsem ji v anglictine a ceska verze me doufam ceka pod stromeckem :) Ale tento dil byl pro me navrat k zakladum Felixe a Gotreka, kdyz vetsina zaporaku neni uplne cerno bila je svet o neco uveritelnejsi. Skvele souboje a popsani sveta. Po tomhle dile jsem doufala ze Josh Reynolds napise konec serie, bohuzel se to ale nestalo. V kazdem pripade tenhle dil se stal jednim z mych nejoblibenejsich a doufam ze cestina to nezmeni :)

No tak docteno v cestine, a musim rict ze me cestina docela zklamala. V AJ se mi to cetlo daleko lepe. Ale jsem rada ze to u nas vyslo, serie Gotreka a Felixe uz je v Aj v papirove verzi nesehnatelna..

Warhammer

Josh Reynolds