Jiparis Jiparis komentáře u knih

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Asi to bylo tématem, že mě kniha moc nezaujala.

18.04.2019 3 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Po přečtení (čte se lehce a rychle) si myslím, že je dobře volit si protějšek pokusem a omylem a ne prostřednictvím DNA.

06.03.2019 5 z 5

Žiješ iba dvakrát Žiješ iba dvakrát Dominik Dán

Kolik z tohoto pribehu by mohlo byt realitou?

16.01.2019 4 z 5

Smrt má vůni inkoustu Smrt má vůni inkoustu Vilém Křížek

První polovinou jsem se dost prokousávala, druhá byla lepší,průměrná detektivka.

26.11.2018 3 z 5

Lapači prachu Lapači prachu Lucie Faulerová

Nedocetla jsem.Na me moc depresivni, ani styl mi nevyhovoval.

31.07.2018 3 z 5

Italské boty Italské boty Henning Mankell

Zajímavý námět, upřímná výpověd o vlastních chybách.

08.07.2018 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Skvělá detektivka, doporučuji.

11.06.2024 5 z 5

Kdy už přijdou dobré zprávy? Kdy už přijdou dobré zprávy? Kate Atkinson

Způsob psaní, který mi absolutně nesedí. Děj ,který nemá začátek ani konec, jsem vydržela 100 stránek, pak jsem to vzdala.

06.04.2024

Den popela Den popela Jean Christophe Grangé

S vypětím sil jsem dočetla, ale byla to hrozná slátanina. Policista, kterého nejvíce zajímají velká prsa kolegyně, je vulgární a tyká každému, spolu s poustevníkem, který se stal odborníkem na mytologii a fresky, policistka, která se opakovaně vrhá do jasných rizik, aby se z nich zázračně dostala, to na mě bylo moc.

09.01.2024 1 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Další kniha, která nebyla mým šálkem čaje. Ač velmi vysoké hodnocení, na mě příliš mnoho záhad.

02.01.2024 3 z 5

Dostihne tě minulost Dostihne tě minulost J. D. Robb (p)

Průměrná detektivka, oddechové čtení s předvídatelným koncem.

12.04.2023 4 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak tohle mi nesedlo. Zdálo se mi to rozvleklé, opakující se.

09.12.2021 3 z 5

Park ozvěn Park ozvěn Michael Connelly

Tři zajímavé příběhy, každý s jiným námětem a všechny velmi čtivé.

18.10.2020 5 z 5

Světec Světec Carin Gerhardsen

Souhlasím, první polovina a spousta podobných jmen mě dost nudily. Ve druhé polovině to bylo lepší, ale celkově mě kniha zklamala.

14.09.2020 3 z 5

Bambi Bambi Mons Kallentoft

Skvělé čtení, hodně emocionální, plné nečekaných zvratů, napínavé až do poslední stránky.

21.05.2020 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Stuart MacBride

Proč tolik krve a nechutných detailů? Za vším jsou opět zvrácené rodinné vztahy, ale tentokrát vše vyšponované až do absurdity. Tak tohle nebyl můj šálek čaje.

12.05.2020 3 z 5

Hlavou proti zdi Hlavou proti zdi Kamila Moučková

Přečetla jsem selektivně za jeden den. Obou žen si vážím a obdivuji je, ale rozhovor se mi moc nelíbil. Otázky se opakovaly a chyběla mi pevnější struktura.

04.03.2020 3 z 5

Bretaňské světlo Bretaňské světlo Jean-Luc Bannalec (p)

Krásné popisy Bretaně a chutných jídel, ale málo poutavého příběhu. Knížka mě hodně zklamala.

15.01.2020 3 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Hodně krvavý a krutý příběh, který rozkrývá nezdravé a zvrhlé rodinné vztahy. A právě ta krvavost a způsob, jakým byly oběti připravovány o život, mi dost vadily.

02.01.2020 4 z 5

Smrtící spiknutí Smrtící spiknutí J. D. Robb (p)

Asi je to tím, že nejsem fanouškem sci-fi, a tak mě příběh nijak zvlášť nezaujal. Raději bych sledovala Evu Dallasovou, jak si s problémy poradí sama, bez vymožeností, kterými disponuje Roarke.

29.12.2019 3 z 5