JidášRimmer JidášRimmer komentáře u knih

Sabrina a Stephanie Sabrina a Stephanie Judith Michael

Nejvíc mě potěšilo, když jsme mohli navštívit v Provance místa, kde se děj odehrává.

24.01.2023 4 z 5

Houby z Boží lékárny: Léčivé houby v terapii a kuchyni Houby z Boží lékárny: Léčivé houby v terapii a kuchyni Radomír Socha

Super kniha, plná receptů a hub, které mohou člověku pomoci.

24.01.2023

Doktoři Doktoři Erich Segal

Výborně napsaný příběh

18.01.2023 5 z 5

Tajemné, nevšední, velmi zajímavě zpracované.

12.01.2023

Jméno větru I. Jméno větru I. Patrick Rothfuss

Mnoho věcí zůstane s knize otevřeno, přesne tak, aby se čtenář těšil na další díl.

12.01.2023 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Poutavé čtení do poslední kapky krve. Zde ale je cítit jasné ovlivnění starší, v ČR již méně dostupnou knihou.

Mrtvá šelma Mrtvá šelma Jiří W. Procházka

Podezírám autory, že si z nás malinko vystřelili, nevěřím že toto psali dva tak odlišní stylem psaní i zaměřením. Byť mám oba autory rád, i detektivní žánr, kniha mi moc nesedla.

12.01.2023 4 z 5

Ken Wood a meč krále D’Sala Ken Wood a meč krále D’Sala George P. Walker (p)

V roce vydání naprosto neotřelé a neztratí se ani teď v záplavě Marvelu a dalších scifi hrdinů.

Hvězdní honáci Hvězdní honáci Jiří W. Procházka

Jak skloubit western a scifi? Ptejte se u JWP a nebo lépe, přečtěte si tuto knihu

12.01.2023 5 z 5

Šest nevinných: Román na šest nádechů Šest nevinných: Román na šest nádechů Josef Pecinovský

Zajímavý počin a velmi dobře zpracované

12.01.2023 4 z 5

Plástev jedu Plástev jedu Josef Pecinovský

V napětí až do konce.

12.01.2023 5 z 5

Nový Zéland - Práce, cestování, tramping - Cesta druhá Nový Zéland - Práce, cestování, tramping - Cesta druhá Michal Cigánek

Bohužel, ani zde neudržel autor svá pnutí na uzdě a vydal druhý díl. Škoda, kdyby si udělal fotoknihu ze svých cest a neměl puzení podělit se o ni s veřejností, udělal by líp.

12.01.2023 odpad!

Nový Zéland - Práce, cestování, tramping - Cesta první Nový Zéland - Práce, cestování, tramping - Cesta první Michal Cigánek

Škoda stromů, které na to padly. Pár hezkých fotografií nemůže vyvážit celkovou bezobsažnost.

12.01.2023 odpad!

Tři mušketýři Tři mušketýři Alexandre Dumas, st.

Tuto knihu nikomu nepůjčujte, je reálné nebezpečí, že vám nebude vrácena.

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Hodnocením bych asi nosil dříví do lesa.. Tolkienovy knihy má čtenář buď rád, nebo ne, já patřím k těm prvním.