jesie jesie komentáře u knih

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Kniha se ke mě dostala, přesně v dobu kdy jsem ji potřebovala. Ale uznávám, že asi není pro každého.

10.02.2021 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Dokonalé

18.04.2018 5 z 5

Příběhy skutečné odvahy Příběhy skutečné odvahy Bear Grylls (p)

Vskutku příběhy skutečné odvahy :)

28.11.2017 5 z 5

Smrt v rodině Smrt v rodině Karl Ove Knausgård

,, Život je bol, povídala ta babka, co neuměla říkat j.´´

01.11.2016 3 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

,,Hloupé sny. I ty hezké jsou špatné, protože člověku připomínají, jak mizerná je ve srovnání s nimi realita.´´

08.06.2016 4 z 5

Deset žen Deset žen Marcela Serrano

K této knize mne napadá jediné slovo: plytký, ani jeden z příběhů se mi nedostal pod kůži a neprožívala jsem ho s jeho autorkou,tak jak bych si od takovéto knihy představovala, spíš jako bych četla nějakou brožuru..kdy, kde, co, ale nijak se mě to nedotýkalo..

09.02.2016 1 z 5

Sádlonoška Sádlonoška Alena Čálková

Horší verze Úspěšné smolařky...

20.02.2015 3 z 5

Příběh muže, který zabíjel z lásky Příběh muže, který zabíjel z lásky Miroslav Skačáni

BOMBA, přečteno jedním dechem a zanechala po sobě mnoho pocitů a otázek, tak jak to podle mě, po správném čtenářském zážitku, má být.

27.04.2014 5 z 5

To je kočka, napsala To je kočka, napsala Markéta Matějková

Ne jedna slzička ukápla..obdiv všem těmto lidem, kterým není lhostejný osud jedné, třeba i nemocné, kočičky.

17.12.2013 5 z 5

Nejčastější věty před smrtí Nejčastější věty před smrtí Petr Kapoun

Vtipné, oddechové..

10.04.2013 2 z 5

Upírova fotografie Upírova fotografie Kevin Emerson

nenadchne ani neurazí...

27.03.2013 3 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Krásný dojemný příběh k zamyšlení

22.12.2012 5 z 5

Můj milý deníčku - Moje džíny jsou fakt děsný Můj milý deníčku - Moje džíny jsou fakt děsný Jim Benton

Celkem vtipná knížka, nenadchne ani neurazí.

18.12.2012 3 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Knížka mě nenadchla ani neurazila, bohužel jsem čekala originálnější nápad. Je to trochu podobné knize Hostitel, která se mi, ale líbila mnohem víc. Po éře upírů, přichází éra duší :-)

20.08.2012

Kazisvěti našeho života Kazisvěti našeho života John Sims Townsend

I přesto, že se vždy snažím knihu dočíst do konce, jsem se přes půlku nedostala. Kniha mne nezaujala a poslední kapitoly ke kterým jsem se dostala, hlásaly jen ,,věřte v Boha´´... proti víře nic nemám, ale čekala jsem od knihy něco zcela jiného.

25.05.2012 2 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

První díl mne vtáhl víc do děje, ale i tento se mi líbil.

16.05.2012 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Ani po přečtení si na tuto knihu nejsem schopná udělat jasný názor. Vzhledem k tomu,že dílo je údajně autentické, tak kdo v takovém zařízení a rozpoložení mysli nebyl, nejspíš nepochopí. Každopádně je to zajímavé dílo, které každého donutí k zamyšlení.

11.05.2012 4 z 5

Očima tchýně Očima tchýně Radka Kvačková

Kniha mne nezaujala. Sem tam se sice našlo pár vtipných hlášek, ale nejspíš nejsem správná věková skupina pro tuto knihu.Po přečtení kapitol, kde se autorka téměř kladně staví k pedofilii a omlouvá jí, jsem knihu dočítala s velkým přemáháním.

08.05.2012 1 z 5

A mám, co jsem chtěla A mám, co jsem chtěla Eva Procházková

Bohužel mám stejný názor jako Indiánka. Kniha mne nezaujala, i přes velikou snahu, knihu nechávám nedočtenou.

08.05.2012 1 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Tato kniha mne příjemně překvapila. Především tím jak se liší od Upířích deníků. Je napsaná jiným, poutavým stylem a hlavně se tam na každé stránce nebrečí, nevyvádí popřípadě neuctívá Elena :D. Kniha překvapila, těším se na další díly.

08.05.2012 4 z 5