jennas jennas komentáře u knih

Člověk v kočičím světě Člověk v kočičím světě Klára Nevečeřalová Vodičková

Kupovala jsem po osobním setkání s autorkou a byla plna očekávání, co nového se o kočkách dozvím. Doplnila jsem si znalosti z historie, ale z kočičího světa a chování moc ne, ale je to tím, že mám knih o kočkách hodně, takže mám zřejmě v této oblasti načteno. :-) Takže doporučím těm, kteří si pořizuji kočičího parťáka poprvé a rádi by se něco dozvěděli a žádné publikace nemají. Jinak celkem čtivé.

19.09.2019 2 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Jsem "kočkomilka" a knih o kočkách není nikdy dost. Tuto knihu jsem koupila na doporučení kamarádky, která z ní byla nadšená. Bohužel jsem měla problém se začíst a knihu odložila nedočtenou. :-(

19.09.2019

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Pro mě oddechovka! Přečetla jsem jedním dechem.

14.01.2017

Synovi se líbila, četla jsem mu ji před x lety a já jsem se u ní také usmívala. Byť autora moc nemusím, tak toto byla výjimka. :-)

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Četla jsem všechny díly synovi a všechny se moc líbily nám oběma. Zaujaly i kresby, které jsou originální a nevšední. Já osobně jsem se do nich zamilovala. Musela jsem pak v knihkupectví koupit i Hihlíka, který okupuje synovu postel. :-)

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nádherná kniha, byť jsem se k ní dostala až po třicítce. :-) Myslím, že jedna z mála, ke kt. se vrátím.

Lásku, ne válku Lásku, ne válku Danielle Steel

Krásné odpočinkové čtení.