Lásku, ne válku

Lásku, ne válku

Autorka v dobrodružném příběhu mladičké novinářky zpracovává ožehavé téma války ve Vietnamu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/1237/lasku-ne-valku-8KK-1237.jpg 4.255

Message from Nam (1991)

Vydáno:, Knižní klub, Ikar (ČR)

martiline
29.11.2016

Danielle Steel a její romány jsem měla kdysi velmi ráda.
Píše úžasně, její příběhy jsou prostě dokonalé.

janiice
19.11.2016

Moje vůbec nejoblíbenější kniha této autorky. Nádherný příběh, příjemně napsaný, čtivý, kdy začnete číst a oči zvednete až s poslední stránkou knihy. A jak zde již bylo napsáno, že byla kniha zfilmována...... musím říct, že naprosto souhlasím s názorem, že film nedosahuje ani desetiny krásy příběhu.

12.06.2016

Další z mých oblíbených románů. A i když je smutný, je prostě krásně napsaný a čte se velmi dobře. Úplně člověka vtáhne do děje , až má pocit jako by tam byl. Podle této knihy je natočen i dvoudílný film, ale i v tomto případě je kniha mnohem lepší, alespoň pro mě.

jennas
11.02.2016

Krásné odpočinkové čtení.

klataworld
30.10.2015

Úžasné, smutné, krásné a strhující. Moje oblíbená autorka mě opět nezklamala, ihned se jdu vrhnout na další knihu.

janiice
27.09.2015

tuhle knihu mohu číst dokola a dokola a dokola prostě. Nádherný příběh

Pheonix
29.05.2015

Úžasná kniha, šáhla jsem pro ní náhodně do knihovny, protože jsem pospíchala a neměla co číst a jsem za tuto náhodu vážně vděčná.
Kniha jse naprosto brilantně napsaná, má děj, od kterého se Vám jentak nebude chtít odejít, téma války není zrovna radostné, ale určitě si v této knize každý najde kousek "něčeho". Hlavní hrdivky mi bylo strašně líto, v tom co se jí celý život stávalo za příhody, vždy jsem jí fandila, aby jí to konečně vyšlo a vždy se stal nějaký zvrat, který jí to štěstí zhatil. Ke konci, kdy jsem opravdu přestala doufat, se stal konečně zázrak!

Rup
18.07.2013

Konečně dílko této autorky, které se dá číst, až na ten "nešťastný" happy-end. Je hodně násilný. Škoda.

kika 13
09.02.2013

Pěkný román oddychový a má děj.

Spiritka
22.08.2012

Právě jsem dočetla. Úžasné!!!!

januchka
31.12.2011

Zboznuji, moje nejoblíbenější, výborně tema. Stojí za přečtení. Doporučuji.

Mishonka
29.07.2011

Luxusní počteníčko..

knihomolka

Nádherná kniha od mé oblíbené spisovatelky... Všem doporučuji. Má úžasný příběh, který se úplně "zhltne"...