jaroslav2822 jaroslav2822 komentáře u knih

Tajemství čínské astrologie - Cesta k sebepoznání Tajemství čínské astrologie - Cesta k sebepoznání Kwan Lau

Kniha je sice malého rozsahu, ale obsahuje zajímavé informace z oblasti čínské astrologie, jako je třeba původní význam znaků. Sice se podle ní nedá sestrojit horoskop a údaje jsou jen orientační, nicméně zájemci o oblast čínské astrologie zde najdou pár netradičních pohledů. Závěr knihy obsahuje orákulum pěti mincí v trochu jiném překladu než u nás prezentoval pan Brin a proto jeho věštecký text pěkně doplňuje.

20.12.2015 4 z 5

Jednooký král Václav I. Jednooký král Václav I. Vlastimil Vondruška

Tuhle knihu a i další od pana Vondrušky mám moc rád... mohu je jen doporučit.

25.10.2015 5 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Tohle je kniha a autor, kterého jsem si oblíbil a mám ho rád. Doporučuji i když to není klasický příběh a struktura psaní nemusí být všem příjemná. Za mne však jednička.

10.02.2015 5 z 5

Otevření energetických bran vašeho těla Otevření energetických bran vašeho těla Bruce Frantzis

Mohu jen doporučit, ale před tímto přečtěte ještě jeho TAO MEDITACE. Bohužel u tehle knihy je tristní překlad.

05.01.2015

Tarot a středověká obraznost Tarot a středověká obraznost Oswald Wirth

Tarot a středověká obraznost je vynikající kniha jak pro začátečníky, tak pro ty kteří s Tarotem již pracují. Vysvětlení symboliky jde nad běžný rámec a poskytuje mnoho inspirace pro práci nad kartami. Mne osobně to pomohlo v hlubším porozumění tomuto ale i jiným orákulům.

04.01.2015 5 z 5

Knihu jsem dostal pod stromeček a již na Nový rok jsme neměl co číst. Moje první od pana Vondrušky a hned za jedna. Můžu ji jen doporučit. Už se chystám na Přemeyslovce.

04.01.2015 5 z 5

Feng-šuej pro dům Feng-šuej pro dům Joey Yap

Tohle je jedna z prvních kvalitních knih o učení Feng Shui. Autor je mimo jiné poradcem předsedy vlády Malajsie kde žije a působí. Je to autor asi 70ti knih z oblasti čínské astrologie BaZi, Feng Shui, itingu a dalších metafyzických umění.

20.02.2014 5 z 5