Tarot a středověká obraznost

Tarot a středověká obraznost https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202721/bmid_tarot-a-stredoveka-obraznost-202721.jpg 4 5 3

Kniha Oswalda Wirtha je základní knihou o Tarotu. Wirth metodicky postupuje od zkoumání dějin tarotu po výklad jednotlivých arkán, přičemž zároveň zkoumá jeho vztahy k astrologii, kabale a barevné i číselné symbolice, jakož i k zednářství a hermetismu. Těžiště a hlavní přínos knihy je však v jejích praktických aspektech: je dnes již klasickou učebnicí věštění a výkladu vyložených arkán tarotu.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Malvern

Tarot des imagiers du moyen-âge

Uruana
20.06.2022 5 z 5

Výborná kniha, podrobný popis a souvislosti nečekané, prostě obohacující četba.

lukashudec
10.06.2016 4 z 5

Hledaje nejakou vstupni knihu k tarotu, k zakladnim obema arkanam, narazil sem na tohle vysoce zasvecene dilo, doporucuji. Oswald Wirth mluvi k podstate symbolu a o tom ze vysledkem by mela vzdy cloveku nadeji davajici vestba.

jaroslav2822
04.01.2015 5 z 5

Tarot a středověká obraznost je vynikající kniha jak pro začátečníky, tak pro ty kteří s Tarotem již pracují. Vysvětlení symboliky jde nad běžný rámec a poskytuje mnoho inspirace pro práci nad kartami. Mne osobně to pomohlo v hlubším porozumění tomuto ale i jiným orákulům.

tarot

Oswald Wirth