Tajemství čínské astrologie - Cesta k sebepoznání

Tajemství čínské astrologie - Cesta k sebepoznání https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55635/mid_tajemstvi-cinske-astrologie-cesta-k-WBU-55635.jpg 5 4 3

Smyslem této knihy, tak jako čínské astrologie samotné, je rozvíjet a kultivovat vědomí sama sebe. Systém 12 znamení čínského zvěrokruhu, který se v průběhu dvou tisíciletí zformoval do takřka dokonalé podoby, byl vypracován tak, aby odpovídal všem aspektům fyzického a psychického vybavení člověka. Součástí knihy je čínský astrologický klendář do roku 2050.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

Sectrets of chinese astrology , 1994

uzivatel2896
08.04.2021

Knihu mám od roku 2000 pujcila my ji jedna známá v CV a pořád do ní nahlednu nebo ji poskytnu známím když chtějí o sobě něco zjistit prostě to nemá chybu ????????????????

jaroslav2822
20.12.2015 4 z 5

Kniha je sice malého rozsahu, ale obsahuje zajímavé informace z oblasti čínské astrologie, jako je třeba původní význam znaků. Sice se podle ní nedá sestrojit horoskop a údaje jsou jen orientační, nicméně zájemci o oblast čínské astrologie zde najdou pár netradičních pohledů. Závěr knihy obsahuje orákulum pěti mincí v trochu jiném překladu než u nás prezentoval pan Brin a proto jeho věštecký text pěkně doplňuje.

vesirena
05.02.2012 5 z 5

Kniha je na rozdíl od jiných knih rozšířena i o vlivy jednotlivých měsíců v roce na zrozence...takže zajímavě udělané dávám 5x*

astrologie zvěrokruh sebepoznání, sebepoznávání čínské horoskopy

Kwan Lau
čínská