Jannetta Jannetta komentáře u knih

Pomsta nosí Pradu Pomsta nosí Pradu Lauren Weisberger

Po Vašich vyjadreni o knize jsem se trochu zhrozila,ale jelikoz jsem ji mela uz koupenou tak jsem se sama chtela presvedcit jestli je to tak jak pisete. Me se knizka libi pribeh je klidny a nenarocny.Libi se mi prubeh cteni jak se poznali a jestli se vezmou. Jediny co me ze zacatku matlo ze kazda kapitola je z jine doby,ale na to si zvyknete.:-) Doporucuji po nejake narocne knizce.

16.02.2014 3 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Kniha mě zaujala,ale po zjišténi že jde do kin jsem si řekla že se nejdřive kouknu na film. Nakonec ji davali teď nedavno na slovakach tak jsem se koukla tam. Film me častečně nadchl. Říkam častečně protože začátek byl hrozně rychlí. Není se čemu divit když museli 4 knihy vměstnat do jednoho filmu. Jinak průběh byl dobrý. Pokud někdo může zhodnotit film a knihy pište..... Přemýšlím nad čtenim.

19.01.2014

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Užasne čteni velice me bavi ta kombinace erotiky a řešeni vraždy. Už aby vyšel další díl. Dopuručuji

14.01.2014 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Po nabazeni erotiky jsem ohromena resenim vrazdy supr uz jsem se vrhla na treti dil :-)

10.12.2013 5 z 5

Pomsta nosí Pradu Pomsta nosí Pradu Lauren Weisberger

Urcite si ji koupim zaujala me :-)

02.12.2013 3 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Ze zacatku me to nejak nebavilo pak se tam stala zapletka a nadseni se vratilo :-)

17.11.2013 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Docteny prvni dil tak jdu do druheho :-). Prvni me zaujal tento styl knihy jsem jeste necetla.Pry je to podobne odstinum sedi ja nemuzu porovnat necetla jsem.Rada se odlisuji nenechavam se stahnout davem :-) az padne zajem prectu si odstiny sedi :-)

24.10.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Knižka me ihned zaujala kolegyne s prace mi ji koupili k narozeninam a je supr.50 odstinu jsem necetla. Takze nemuzu srovnavat , ale tato kniha me ohromila moc. Mam chut pořad čist :-) přiběh me vnesl do děje.

06.10.2013 5 z 5

Jak se vypořádat se stresem Jak se vypořádat se stresem Tom McGrath

Pred tremi mesici jsem povysila na zastupce vedouciho a mam hodne stresu.Tato kniha me zaujala premyslim ze si ji koupim.Mate nekdo zkusenosti s jinou knihou tak pisnete zajima me to pa

31.08.2013

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Jsem ráda že jsem se dala podle vašich komentářu do čtení této knihy.Začátek pohlcující. Prostředek by mohl být zajímavější, ale zavěr mě opět uchvátil. Určitě běžím pro další díl podle komentářu tam mají být dobré zapletky. :-) Doporučuji tuto knížku.

13.04.2013 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Podle toho co píšete mě ta knížka zaujala a hned zitra pro ní jdu do knihkupectví ... :-)

12.03.2013 5 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Není špatná akorát je tam na můj vkus dost erotiky......

12.03.2013 2 z 5

Prokletí Prokletí Claudia Palumbo

Tato kniha mě zaujala už v knihkupectví. Obávala jsem se, protože to napsala autorka ve 14 letech, ale pohltila mě do děje. Upřímně je to opět kniha podobná Stmívání ale zajímal mě konec, jestli dopadne stejně nebo podobně, ale velmi mě překvapil. Doporučuji.

12.03.2013 5 z 5