Janík511 Janík511 komentáře u knih

Pichlavá láska Pichlavá láska Jane O'Connor

Kniha se mi líbila. Je to takové poklidné čtení s vyhlídkou lepších zítřku.

10.01.2023 4 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Mě se kniha líbila. Jen konec mohl být přehledněji zpracován.

30.12.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Nebavila mě, před polovinou jsem skočila na konec a teda nic moc. Kniha mě nenadchla.

20.12.2022 2 z 5

Agnetino dědictví Agnetino dědictví Corina Bomann

Moc pěkné odpočinkové čtení. Příjemně mě kniha naladila.

20.12.2022 5 z 5

Svědectví kostí Svědectví kostí Kathy Reichs

Velmi napínavé.

13.12.2022 5 z 5

Chlad Chlad Scott Carson (p)

Nuda, nuda, po 100 stranách odkladam a docitat knihu se mi ani nechce. Obálka pěkná, ale obsah prakticky o ničem.

01.12.2022

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

Mě se kniha líbila a četla se mi dobře. Konec mohl být trochu více akčnější, ale nevadí. Nechápu nízké hodnocení.

26.11.2022 4 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Nic moc.

17.11.2022 3 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Tentokrát jsem nebyla až tak nadšená, neboť zapojení tajných služeb úplně nemusím. Kniha je přesto čtiva a překlad mi nevadil.

14.11.2022 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Dvě třetiny knihy byly takové jalove a až konec trochu akční. Vyšetřování policie nelogické a Hess včetně své kolegyně mi přišli dost nesympaticky párek poldů. Vysoké hodnocení dát nemohu, kniha za to nestojí a celkový dojem spíše zklamání.

04.11.2022 3 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Příliš mě nebavila, je to jedno velké klišé a už jsem podobných scénářů asi presycena.

26.10.2022 3 z 5

Naděje na konci světa Naděje na konci světa Sarah Lark (p)

Takové poklidné čtení bez nějakých výrazných vln, nenadchne, ale ani neurazí. Dalo se to.

23.10.2022 3 z 5

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Asi jsem čekala trochu něco jiného a ne od půlky jen nerealnou zápletku a nudu.

22.10.2022 3 z 5

Zubař Zubař Tim Sullivan (p)

Nic moc, kniha mě nevtahla do děje a celá je psaná povrchně bez nějaké hloubky a konec šup a hotovo. Nepřišla jsem si vůbec na své.

20.10.2022 3 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Výtečné, těším se na další díl.

08.10.2022 5 z 5

Mademoiselle Coco a vůně lásky Mademoiselle Coco a vůně lásky Michelle Marly

Knihu vzdávám, je to o ničem a v půlce jsem tak unudena, že mě ani závěr knihy nezajímá. Opět jsem se nechala nachytat pěknou obálkou, ale obsah za to nestojí.

04.10.2022 odpad!

Město snů Město snů Kate O'Hara

Kniha mě nezaujala, ve třetině odkládám. Dost mi připomíná sagu Čokoládovna svým dějem a to mě taky ke konci už moc nebavilo. Stačila mi třetina a poslední dvě kapitoly a vím vše. Další díl už vyhledávat určitě nebudu.

12.09.2022

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Další napínavý díl a ten konec!!! Mohu vřele doporučit a jen mě mrzí, že na další díl si musíme počkat až příští rok. Tahle série mě prostě baví!!

09.09.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Nemohu hodnotit, nebavila mě a tak jsem ji po pár kapitolách odložila a vracet se k ní už nebudu.

27.08.2022

V jeho stínu V jeho stínu Audrey Blake

Jak jsem se na knihu těšila, tak docela zklamání. Do půlky to šlo, ale druhá část už vysloveně nudná a co ten konec? Bude snad další díl? Vysoké hodnocení proto nechápu, já ho dát určitě nemohu.

25.08.2022 3 z 5