Janie26 Janie26 komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Knihu jsem četla jako autorovu prvotinu a musím říct, že se těším na další Robertovy knihy.
Příběh byl napínavý, poutavý, nadchnul mě! Fosterovou jsem si oblíbila a těším se na další její případy. Možná jsem ale čekala trošku více napětí, prostě celkově trochu více. Rozhodně to nevzdávám a vrhám se na další! :D

29.10.2019 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tato kniha ve mě vyvolává takové smíšené pocity.
Na jednu stranu se mi moc líbila, ten příběh a plynutí, zvraty a tak. Ale na stranu druhou jsem se často nemohla nějak přemluvit k tomu číst ji, nějak mě ani netáhla.... no prostě 50/50...
Věřím ale, že někdo je z ní úplně hotový a moc se mu líbila :D Možná že to jen prostě nebyl můj šálek čaje :D

09.09.2019

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Tak tohle byl přátelé mazec!
Promě to byla opravdu skvělá kniha, co se týče napínavosti a celkové atmosféry tak naprostej strop!
Doporučuji všem, co mají rádi napětí a zvraty, protože tahle kniha je jich plná :D

09.09.2019

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kříďák... No kniha měla neskutečnou marketingovou podporu, všichni jí kupovali jak zběsilí a snad z ní někdo byl i nadšený.

Asi jsem od knihy čekala mnohem více. Zápletka dobrá, ale ten příběh celkově... podle mě má ten příběh mnohem větší potenciál a kniha se dala napsat mnohem více napínavě,ale určitě jí všem doporučuji, ať si na ní udělá názor každý :)

28.04.2019 3 z 5

Němá barikáda Němá barikáda Jan Drda

Za mě kniha nic moc... Příběhy však mají dobrou myšlenku a čtenáře hezky uvedou do dění historie, ale já osobně si k ´maturitě nevezmu.

22.03.2017 3 z 5

Bratrstvo Bratrstvo Oliver Bowden (p)

Další ze skvělých knih. Této sérii jsem úplně poropadla :D
Doporučuji a ani druhý díl série nezklamal :) 5z5 :)

22.03.2017 5 z 5

Renesance Renesance Oliver Bowden (p)

Tahle kniha a vlastně celá série je por mě droga. Nikdy jsem netušila, že mě takovýhle typ knih zaujme, ale už je to tak...
Doporučuji lidem, kteří chtějí zkusit nějaký nový žánr knihy. Por mě 5 hvězdiček.
Super kniha... a určitě pokračujte v sérii! :)

22.03.2017 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Moje první kniha od Karla Čapka a rozhodně jsem nadšená! Kniha mě velmi zaujala příběhem. Četla se opravdu rychle a zajímavost určitě nechyběla!
Pokud si vybíráte knihy pro povinou četbu k matruitě, URČITĚ DOPORUČUJI!

08.02.2017 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Tato kniha mě velmi oslovila. Na začátku byla trošku nudná, ale ke konci, kdy se začalo všechno schilovat dalo by se říct k lepšímu se mi tajil dech. Opravdu jsem měla slzy v očích a z knihy jsem byla dlouho mimo. Určitě všem DOPORUČUJI!!

28.11.2016

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

K této knize jsem se dostala díky povinné četbě... Ale naprosto toho nelituji. Byla to kniha plná drsných skutečností, které zažívali vojáci v 1. světové válce v zákopech. Tato kniha byla něco naprosto odzbrojujícího. Přečetla jsem ji jako jedním dechem...
Opravdu doporučuji, pro každého, kdo se chce seznámit s osudy vojáků ze zákopů

10.11.2016 5 z 5