Janie1989 Janie1989 komentáře u knih

Volejte veterináře Volejte veterináře Marc Abraham

kniha se mi líbila, ale protože to z poloviny bylo o soukromém životě samotného veterináře, tak jsem se občas nudila. a na můj vkus tam bylo málo příběhů o zvířatech.

03.09.2013 2 z 5

Co se přihodilo zvěrolékaři Co se přihodilo zvěrolékaři Pavol Fabian

kniha se mi strašně líbila. uzavřené jednotlivé příběhy jsou záživné a vtipné. za dva dny přečtené. doporučuji všem, co milují zvířata :)

03.09.2013

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

knihu jsem přečetla jedním dechem za dva dny. velmi poutavé čtení a člověk by nevěřil, co všechno se může stát, jakou může mít člověk v životě smůlu...doporučuji všem, co mají rádi skutečné příběhy :)

29.08.2013 5 z 5

Encyklopedie ptáků v klecích a voliérách Encyklopedie ptáků v klecích a voliérách Esther Verhoef Verhallen

perfektní kniha se skoro všemi druhy papoušků a ptáků chovaných doma :)

20.08.2013

Amazoňané: ochočování, péče, výživa, nemoci, chov Amazoňané: ochočování, péče, výživa, nemoci, chov Werner Lantermann

výborná příručka pro chovatele tohoto krásného druhu papouška :)

Moje andulka a já Moje andulka a já Gabriele Linke-Grün

v knize je na můj vkus docela dost zásadních chyb. hlavně co se jídelníčku týče. jinak ale je to klasická kniha pro začátečníka o chovu a starání se o tohoto úžasného papouška :)

Andulka. Papoušek vlnkovaný Andulka. Papoušek vlnkovaný Annette Wolter

nejlepší kniha jakou jsem kdy o andulkách četla. je to v podstatě příručka pro všechny, co uvažují o koupi tohoto úžasného papouška. mám doma dva tyhle křiklounky a nikdy bych nevěřila, kolik srandy se s nimi dá zažít. naučila jsem se díky této knize hlavně základy :)

20.08.2013

Psí dominance: Mýtus, nebo skutečnost? Psí dominance: Mýtus, nebo skutečnost? Barry Eaton

kniha je napsaná na můj vkus trochu moc složitě, ale je tam krásně vysvětlené chování psa a hlavně vysvětleno co to vůbec ta dominance je a jak se projevuje.

Psi, kteří štěkají, nekoušou? Psi, kteří štěkají, nekoušou? Imke Niewöhner

krásně napsaná kniha s pověrami o psech. vtipně komentované. knihu jsem přečetla jedním dechem, výborně jsem se bavila a dokonce i poučila a něco se naučila. doporučuji všem, co mají doma psa :)

Pes přítel člověka Pes přítel člověka Rudolf Desenský

snad nejlépe napsaná kniha zatím ze všech, přečetla jsem ji jedním dechem. rozhodně doporučuji nezkušeným, kteří třeba s výchovou psa začínají. a pro binysek: máme doma dost sebevědomou fenečku. rozhodně nějaký zákazy, řvaní nebo mlácení nepomáhá a navíc je to notorickej zloděj :) a divte se nebo ne, víte co zabírá pokud se mi plíží k talíři a chce mi ukrást večeři? vycením na ni zuby :) v tu ranu si dá zpátečku. naopak pokud ji pořád říkám ne, nech toho, nebo ji odstrčím, tak to pro ni nic neznamená. a proč? protože tomu prostě nerozumí, ale vyceněným zubům rozumí každý pes bez vyjímky :) takže bych to zase tolik neodsuzovala :)

Jak poznat psí duši Jak poznat psí duši Rudolf Desenský

knihu mám doma stejně jako všechny zbylé knihy tohoto autora. máme dva psy doma a s jejich výchovou nám i osobně hodně pomohl. kniha není návod na všechny psy všech plemen, je to pouze ukázka toho, jak se můžeme ke psům chovat lépe, bez křiku, mlácení a drezůrování. doporučuji všem, kterým například psa, stejně jako nám, se snažili zkazit na cvičáku! :)

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

knihu jsem přečetla skoro jedním dechem. od začátku mě velmi bavila a jak nemám ráda takto obsáhlé knihy, tuhle si nemohu vynachválit. taktéž jsem se těšila velmi na její seriálové zpracování, ale to mě hodně zklamalo. kniha je mnohem lepší, propracovaná a bylo vidět, že si s ní dal opravdu práci. není to nuda. cca 1000 stran napětí, zápletek a osudů postav....mohu jen doporučit....:)