Volejte veterináře přehled

Volejte veterináře https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142076/volejte-veterinare-142076.jpg 4 37 37

V úvodu autor, mladý veterinář, nastupuje na noční provoz nonstop veterinární kliniky v anglickém Brightonu. Každý podvečer v šest hodin střídá svou denní kolegyni a do osmi do rána přijímá akutní případy, jak v ordinaci, tak i na zavolanou s dojezdem ke klientovi domů. V knize je věnováno dost prostoru jednotlivým veterinárním případům, které jsou prakticky vždy popisovány s nadhledem a humorem. Mezi pacienty se objevují nejčastěji kočky, psi, králíci, papoušci a hlodavci, ale v průběhu doby dojde i na lišku, koně či krávu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Volejte veterináře. Přihlašte se a napište ho.

Betti
05.09.2023 5 z 5

Skvělé, vtipné povídky ze života britského veterináře, který pracuje na pohotovostní klinice.

FoxFox
23.08.2022 4 z 5

Protože miluju zvířata, ráda si přečtu každou knížku z veterinárního prostředí, která se mi dostane do ruky. Příběh doktora Abrahama, který se rozhodl otevřít si pohotovost pro zvířata, mě moc bavil. Knížka byla napsána čtivě a vtipně, v první půlce bylo víc povídání o zvířatech a ve druhé se autor věnoval spíš vyprávění o svém životě. Čtení jsem si užila a knihu doporučuji.

Pavlína197
25.09.2020 3 z 5

Zpočátku mě kniha nebavila, ale nevadilo mi to, protože jsem si ji vybrala jako četbu před spaním. Čtení mě chytilo až někde kolem sté stránky, jako by se autor konečně rozepsal. Hlavně člověk nesmí srovnávat s Herriotem a pod.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Volejte veterináře v seznamech

Autorovy knížky