Andulka. Papoušek vlnkovaný

Andulka. Papoušek vlnkovaný https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74595/andulka-papousek-vlnkovany-jak-na-to-74595.jpg 5 8 3

Odbornice na papoušky vysvětluje, jak se máte o svou andulku správně starat, aby byla zdravá a krotká. Připojuje praktické rady týkající se umístění, péče, výživy a také návod na výuku mluvení. Knihu doplňuje 40 okouzlujících barevných fotografií a 30 kreseb ze života andulek.

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Welensittiche , 1989

evelýny
15.12.2020 5 z 5

Vánoční úklid knihovny a já s nostalgií stírám prach z této brožurky , která vám nabízí doporučení, jak správně pěstovat andulku - papouška vlnkovaného.
Brožurka zakoupená před 20 lety pro moji dceru, která se s tvrdohlavostí sobě vlastní rozhodla rozmnožit tyto krásně zbarvené, společenské a velmi chytré opeřence, jejichž pravlastí je Austrálie.
V jednoduchosti je síla: vyčerpávající informace, umocněné kresbami a krásnými barevnými fotografiemi.
Ideální pro děti a nejenom pro ně.
Andulky v naší voliéře se rozmnožovaly geometrickou řadou.
A my se nestačili divit: kde se vzaly ty žlutozelené? Neměly by být modrobílé?
Australští prarodiče se nezapřou... )

P.S: Pan Gregor Johann Mendel by se zřejmě nedivil...

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Velice pěkně a jednoduše napsaná kniha, kterou pochopí i děti. Vřele doporučuji.

Janie1989
20.08.2013

nejlepší kniha jakou jsem kdy o andulkách četla. je to v podstatě příručka pro všechny, co uvažují o koupi tohoto úžasného papouška. mám doma dva tyhle křiklounky a nikdy bych nevěřila, kolik srandy se s nimi dá zažít. naučila jsem se díky této knize hlavně základy :)

ptáci, ptactvo papoušci andulka vlnkovaná chov ptactva

2001  98%Andulka. Papoušek vlnkovaný
1994  80%Pečeme s potěšením