jani-cka1 jani-cka1 komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Z počátku je obtížné se do knihy začíst, ale po 3-4 kapitolách jsem se do děje neskutečně vžila :-) příběh má nečekané zvraty a postavy se stále rozvíjí..Mužu jen doporučit

24.01.2017 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Co k tomu říct? Prostě skvělý, skvělý, skvělý, skvělý a ještě jednou skvělý :) v knize je spousta akce, vychytralosti, promyšlenosti a v neposlední řadě úžasná lásko :o Spisovatelka to má promyšlený do posledního detailu! Tahle kniha překvapuje čtenáře každým dalším slovem :))

01.11.2016 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělý a napínavý příběh od kterého se neodtrhete :) doporučuji! Autor má příjemný styl psaní a vraha jsem opravdu netušila. U této knihy je nuda vyloučena ;)

04.03.2017 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Jako všechny díly této série má kniha napínavý příběh a nečekané zvraty. Ale možná jsem čekala trochu jiný konec a co mi na knize nejvíce vadilo, je rozhodnutí pro poslední Hladové hry s dětmi kapitolanů..

Celá série je velmi čtivá, pěkně zpracovaná. Rozhodně doporučuji přečíst!

10.01.2017 4 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Třičtvrtina knihy byla dost nudná, nedělo se nic zajímavého, ke konci se příběh rozjel a nabral úplně jiný směr..kniha byla dost zvláštní, hlavně pojetí elfa jako tajného agenta.
Na druhou stranu se četla rychle a myslím si, že spisovatelka píše hezky, ale téma příběhu se mi moc nelíbilo.

24.10.2016 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Skvělý příběh!! Potěšil mě neustálý dějový spád, vtipné úryvky i to, že se furt něco dělo..Luisa je moc sympatická, chytrá a cílevědomá a jako protiklad jí byl Will, přesto si k sobě dokázali najít cestu..o to víc mě pak mrzelo, jak to dopadlo..Ale upřímě tenhle příběh neměl nikdy končit happy endem..Už by to nebylo ono!! Důvod, proč nedávám pět hvězdiček, je ten, že mi chybělo "zažrání se" do četby.

27.02.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Mohu jen doporučit, nebyla chvíle, kdy bych se u knihy nudila.

29.09.2016 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Zajímavý a poutavý příběh, který je tak dobře propracovaný, že v něm nic podstatného nechybí..jen asi v půlce čtení mě kniha trochu nudila..Konec příběhu mě ale natolik bavil, že jsem ho "zhltla jako malinu". Dobrá knížka pro dlouhé večery.

07.06.2017 3 z 5

Leden Leden Gabrielle Lord

Příběh na mě působil až moc přehnaně. Autorka se snažila o co nejvíce akce a napětí (což se jí opravdu povedlo), ale právě ten věčný chaos a únosy mi tam nesedí. Nebudu více soudit páč takovýto druh knih moc nečtu a kdybych knihu nedostala, asi bych si ji ani nekoupila...

15.02.2017 3 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Skvělá knížka, výborný příběh, všechno dává smysl. Nejdřív jsem viděla film. z kterého jsem byla nadšená, ale po přečtení knihy jsem zjistila. že se příběhy hodně rozchází. Nemohu posoudit, co je lepší. Do filmu jsem se zamilovala od první chvíle a kniha se mi hodně líbila.

31.01.2017 5 z 5