JaneTrestry JaneTrestry komentáře u knih

Snář Snář Artemidóros

úžasná knížka, nevěřila jsem, že by mě mohla bavit, ale zmýlila jsem se a bavilo mě to dost. Taky jsem byla hodně překvapena, co sny v době autora znamenají. Mohu jen doporučit:)

05.10.2011 5 z 5

Útočník, Překupník, Zabiják Útočník, Překupník, Zabiják Ed McBain

pěkná bichle, ale četlo se mi to dobře a ani jeden z těch tří knížek jsem do teď nečetla. Prostě úžasné příběhy, do kterých jsem se tak vložila až jsem všechno prožívala s detektivy. Jen jedním slovem mohu říci DOPORUČUJU!!!

22.09.2011

Překupník Překupník Ed McBain

úžasný příběh...prožívala jsem ho od začátku až do konce. Musím přiznat, že se mi chtělo bulet, jak byl Carella postřelen (ale nebulela jsem nakonec) a tuhla ve mně krev v žilách...Mohu prostě žít úžasné a jen doporučit!

22.09.2011 5 z 5

Útočník Útočník Evan Hunter (p)

SPOILER - tak tato kniha byla taky super :) hned od začátku jsem věděla, ž Clifford nevraždil, ale kdo vraždil to jsem zase netušila. Jinak gratuluju Berovi Klingovi za povýšení :D:D:D Jinak tuto knihu taky mohu jen doporučit :)

11.09.2011 5 z 5

Zabiják Zabiják Ed McBain

tak toto je dlaší super a zajímavá knížka od Eda McBaina. Ten konec byl velmi překvapující a i šokující zaroveň. Jen jedna osoba mi tam lezla na nervy a těch policistů mi bylo vážně líto a jsem ráda za ten trest co dostali. I když teď zpětně přemýšlím, mělo mi to dojít...(nechci spoilerovat) :) Tak jen a jen doporučuju, jako každou knížk od Eda McBaina :)

10.09.2011 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

tak u této části, jsem bulela poprvé (pak jsem bulela u každé knížky - 6 a 7), ale u filmu smrt S. byla tak rychlá, že jsem byla trochu sklamaná, ale kniha byla fakt super :)

31.08.2011 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

tuto knihu jsem začala číst až po zkouknutí tří filmů. Až po zkouknutí filmů jsem se tak začetla do knihy, že jsem nedokázala přestat a musela si přečíst i ostatní knihy :D

31.08.2011 5 z 5

další úžasná knížka a další úžasná část HP. Další část, kde jsem prolila slzy. Snapea jsem neměla ráda a po tom, co udělal, jsem ho přímo nenáviděla, ale po přeštění 7. jsem ho zase měla ráda (je to tím, že jsem ho pochopila)

31.08.2011 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

U této knihy jsem bulela už hned od začátku. Prostě úžasná knižní sága :)

Výstraha Výstraha James Patterson

Od Pattersona ráda čtu ty jeho detektivky. I tato kniha byla napínavá, ale abych pravdu řekla, tak jsem se v příběhu vůbec nevyznala a svým způsobem jsem to nepochopila. Proto se budu radši držet jeho příběhu s Alexem Crossem nebo ženského klubu :)

31.08.2011 3 z 5

Thriller Thriller * antologie

některé příběhy byly skvělé, ale některé stály za prd, ale i tak jsem byla spokojená, protože Patterson patří taky mezi mé oblíbené spisovatele :)

Správná pětka na ostrově pokladů Správná pětka na ostrově pokladů Enid Blyton

další krásná řada knih na čtení. I když jsem starší, tak ráda si to přečtu a stále to jejich dobrodružství prožívám, jako kdysi, když jsem byla mladší :)

Dobrodružství na ostrově Dobrodružství na ostrově Enid Blyton

Další skvělá spisovatelka a její skvělé dětské, dobrodružné příběhy :)

Slyšte! Slyšte! Ed McBain

Detektivní případy z 87.revíru jsou nejúžasnější povídky od Eda McBaina nejlepší. Ráda je čtu. Kniha obsahuje žánr, který mám ráda :) Jen mohu doporučovat :)