janesy janesy komentáře u knih

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Tak tahle série se mi velice líbila a skvěle jsem se bavila se všemi postavami. Jen myslím je velká škoda, že autorka do děje nezahrnula i myšlenky hochů z kapely. Bylo by zajímavé přečíst si i jejich pohled na svět :).

10.04.2017 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Perfektní, dobře jsem se bavila a jsem zvědavá na poslední díl.

10.04.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Jak vidno, dost čtenářů čekalo svižný a vtipný příběh, jak se dělo u prvních tří dílů. Bohužel se nestalo a tento díl byl z celé série nejslabší. Uvidíme, jak si autorka poradí u volného pokračování, o kterém se v závěru zmiňuje.

09.04.2017 4 z 5

Tajemství skrytého kláštera Tajemství skrytého kláštera Karel Cubeca (p)

Ano, jak říká níže Dormar, kniha není špatná ale ani zázračná. I já jsem filosofické pasáže, které byly někdy i na 5 stranách přeskakovala, zrovna tak myšlenky autora o jiných náboženstvích apod. Šla jsem pouze po ději a osudu hl. hrdinů. Čím více čtu další knihy téhle série, tím více se autor zabývá myšlenkami o bytí či nebytí, smyslu života......o těchto tématech by měl napsat myslím samostatnou knihu a nezahlcovat tím vlastní děj knihy. Jak se říká "všeho s mírou...."

02.04.2017 3 z 5

Zlatá skrýš Zlatá skrýš Karel Cubeca (p)

Tahle kniha mne oproti předešlým velmi zklamala, děj byl rozvláčný, cca 50% z knihy byly filozofické otázky o smyslu života a bytí a i náboženské otázky....prostě to nebyl můj šálek kávy. Přeskakovala jsem mnoho stránek, abych se dopídila skutečného děje, což nemám u knih ráda.

01.04.2017 2 z 5

Zlato Afriky Zlato Afriky Karel Cubeca (p)

I v tomto 2. díle mi bylo s hrdiny knihy fajn-zejména hl. postava-Jack Irving , jehož myšlenky nutily člověka přemýšlet...

01.04.2017 4 z 5

Prokletí zlatokopů Prokletí zlatokopů Karel Cubeca (p)

Zajímavá kniha, která měla spád a dobře se četla.

01.04.2017 4 z 5

Playboy Stories Playboy Stories * antologie

Z tohoto mám povídku kluk jako buk...

13.03.2017

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak tuhle sérii jsem si od vydání 1. dílu "šetřila", že si přečtu celou sérii najednou, až vyjdou všechny díly (neskutečně mne vytáčí, jak naše vydavatelství nás napíná u každé série a jednotlivé díly se vydávají až někdy s půlročním rozestupem). No nakonec jsem nevydržela a musím říci, že to "byla jízda", perfektně jsem se se sexy hokejisty a jejich dívkami bavila od začátku až do konce. Teď budu netrpělivě čekat na poslední díl s Tuckerem a veřím, že si čtení užiju stejně, jako v předchozích dílech.

23.02.2017 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Poutavý děj (mnohem lepší, než předchozí) a samozřejmě nemá chybu napravení vyhlášeného sukničkáře :). Od první stránky až do poslední jsem se skvěle bavila!

17.02.2017 5 z 5

Milostné opojení Milostné opojení Bronwyn Jameson

Tahle kniha patří do série: Vinice Ashtonových jako 4. díl

29.01.2017

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Tenhle díl byl dle mne zatím nejslabší, tak jako celá série. Série Božský je mnohem povedenější :). Jsem zvědavá, jaký bude další díl z této série.

24.01.2017 3 z 5

Šaráda Šaráda Sandra Brown

jj kniha byla dobrá, ale ve všech knihách této autorky se dá snadno předvídat, jak dopadne vztah hl. hrdinů. Tím nechci říci, že S,B, nemám ráda, naopak, velice dobře se čte.

21.01.2017 5 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Podle mne je to nejlepší kniha této autorky, moc se mi líbila!

21.01.2017 5 z 5

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

konec dobrý, vše dobré :)

02.01.2017 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Výborná kniha!

02.01.2017 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Trochu jsem zklamaná, S.B. má i lepší příběhy.

Odkud vane kouř Odkud vane kouř Sandra Brown

Skvělý příběh, který nezklamal, S.B. mám moc ráda.

29.12.2016 5 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

Od začátku se dalo tušit, jak vše dopadne. Klidné čtení na klidné dny.

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

pohodové čtení :)