janca4589 janca4589 komentáře u knih

Tyrkysové oko Tyrkysové oko Lenka Chalupová

Dost zajímavý a poutavý příběh, který mě ihned vtáhl do děje. Úplně jsem si připadala, jakobych stála opodál a celý příběh sledovala.

Jen škoda tolika postav a jmen, hned ze začátku jsem se ztácela. Nicméně knihu jsem si oblíbila a bude ji patřit ctěné místo v knihovně.

03.02.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Napínavý děj, skvěle napsaná knížka.

Babička Babička Božena Němcová

Knihu jsem četla někdy na základní škole a vím, že už ji nikdy znovu číst nebudu. I když mě vcelku okouzlila, není to typ knihy, ke které bych se ráda vrátila. Ovšem svoje příznivce si určitě najde

18.03.2015 3 z 5

Andělé 1-4 Andělé 1-4 Lauren Kate

Typický dívčí román s milostným trojúhelníkem a prvky nadpřirozenosti.
Knihy se četly báječně, hltala jsem jednu knihu za druhou až mi bylo líto, že už je konec.
Děj je zajímají, poutavý a ihned si mě knihy získaly na svou stranu.

Vhodné spíše pro mladší čtenářky.

12.08.2017 5 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Další z knih od české spisovatelky Chalupové, která píše pro lidi. Je mi to o to bližší, když vím, odkud tato žena pochází..

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Úžasná knížka s úžasným příběhem. Knihu jsem dostala k 15tým narozeninám a musím říct, že jsem udělala dobře, když jsem ji na tři roky ještě odložila. Doporučila bych spíše starším čtenářům. Rozhodně doporučuji přečíst, děj mě do sebe vtáhl, knihu jsem četla všude, kde to šlo .. Těším se, až si ji přečtu znovu.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Jsem ráda, že jsem sáhla po této knize při výběru mé maturitní četby. Kniha je krátká, skvěle čtivá a hlavně velmi zajímavá. Vtrhla mě do děje, až jsem si představovala, jaké by to bylo, kdybych děj sama prožívala.

18.03.2015 4 z 5