Andělé 1-4

Dárkový soubor série Andělé (Pád, Muka, Vytržení, Vykoupení)

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/200462/andele-1-4-aJ2-200462.jpg 4.370

Andělé / Padlí anjeli

Literatura světová, Fantasy
Vydáno, Knižní klub

Fallen, Torment, Passion, Rapture, 2009

Kniha Andělé 1-4

04.06.2019

Úžasné knihy. Četla jsem všechny dokonce i pátý díl o Camovy a Lilith. Všechny díly mě moc bavili, protože tyhle knihy jdou jakoby obráceně a vy vlastně postupně zjistíte jak a kde celý příběh Luce a Daniela začal. Viděla jsem i film a určitě by bylo super kdyby byli i ostatní díly zfilmovány. Tahle trilogie knih mě zaujala natolik že jsem se rozhodla o ní napsat článek na svém blogu https://veronikalifebloger.blogspot.com/?m=1

nikiss76
08.02.2019

Viděla jsem zfilmovaný i první díl, proto jsem se rozhodla vrhnout se po knižní podobě a byla jsem příjemně překvapena. Všechny čtyři knihy jsem přečetla asi během 2 týdnů. Nejvíce se mi líbily první dva díly naopak poslední dva byly trošku slabší. Jak se příběh blížil ke konci už jsem měla tušení, jak to celé dopadne. Krásný romanticko - tragický příběh se šťastným koncem.

janca4589
12.08.2017

Typický dívčí román s milostným trojúhelníkem a prvky nadpřirozenosti.
Knihy se četly báječně, hltala jsem jednu knihu za druhou až mi bylo líto, že už je konec.
Děj je zajímají, poutavý a ihned si mě knihy získaly na svou stranu.

Vhodné spíše pro mladší čtenářky.

02.08.2015

Pokud se k vám ještě tato informace nezatoulala... V listopadu t. r. bude vydán pátý díl série Fallen s názvem Unforgiven. Camův boj o lásku Lilith.

Smrtka92
24.01.2015

Knihy byly super. Přišlo mi, že jsem je přečetla jedním dechem. Nejpřekvapivější byl hlavně poslední díl.

jovey
04.08.2014

Knihy se mi opravdu líbily, přečetla jsem je ani ne za týden. Místy je příběh mírně chaotický a čtenář se musí soustředit, ale stojí to za to.

ivzu77
30.07.2014

Mně se to líbilo a bavilo mne to!!! Chce to číst asi všechny díly po sobě, 1-4.
Díky

Mechanická princezna