Janča1532 Janča1532 komentáře u knih

Návrat na Moonlight Plains Návrat na Moonlight Plains Barbara Hannay

Pěkná čtivá kniha.CHvíli jsme v minulosti,chvíli v přítomnosti.Moc dobře se četla.

13.02.2022 5 z 5

Mathildino tajemství Mathildino tajemství Corina Bomann

Knihu sem přečetla za dva dny.Za mě úplná spokojenost.

11.12.2021 4 z 5

Podle náhodného výběru Podle náhodného výběru Max Eisen

Další příběh o holokaustu,který sem přečetla.Byla sem i na místech v Osvětimi,kde se tato zvěrstva děli.Max měl to štěstí.že to vše přežil,tím mohl vykřičet do světa jak slíbil svému otci co se tam vše dělo.Toto nebyla první,ale určitě ani poslední kniha kterou sem o tomto tématu přečetla.

29.08.2021 5 z 5

Zloději zelených koní Zloději zelených koní Jiří Hájíček

kniha mě velmi bavila,předně že se děj odehrává v jižních čechách a v oblastech které znám.Akorát mě nazlobilo,že vše bylo na úkor jeho rodinného života.Přesto doporučuji.

06.08.2021 5 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Do knihy sem se nějak nemohla začíst,pak mě pohltila,nebot sem čekala,jak to dopadne,pro mě celkem dobré čtivo,i když znova bych se k tomu nevracela.

08.02.2021 3 z 5

Debutantka z rodu Kennedyových Debutantka z rodu Kennedyových Kerri Maher

O Kick z rodu Kenedyů sem moc nevěděla,tak sem se s chutí začetla.Poutavé čtení,chvílema mě připomínala rozmazlenou princeznu žijící v bohatství,ale po jejím návratu do Anglie,sem ji začala fandit.Co vše musela udělat aby si obhájila svoji lásku.

26.12.2020 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Knihu sem přečetla jednim dechem.

15.12.2019 5 z 5

Valčík pro mrtvé Valčík pro mrtvé Veronika Černucká

Pěkná detektivka, napětí až do konce.

31.03.2024 5 z 5

Seznamka smrti Seznamka smrti Lincoln Child

Ze začátku mě kniha moc nebrala,až když sem se začetla,chvíli se ztrácela.A závěr mě úplně překvapil.Umělá inteligence vkráčí i pomalu mezi nás.V budoucnu to nebude nic neobvyklé.

14.10.2023 5 z 5

Nový začátek Nový začátek Michaela Grünig

Kniha mě moc bavila. Po narození dcery Elisabeth,sem byla naštvaná na její matku,jak rozhodla.Ještě,že Miny se potom o holčičku starala velmi dobře,i když to měla těžké.Dala ji jméno po tatínkovi.Paul se aby měl klid oženil ,i když pořád miloval Roberta,což bylo v té době nepřípustné.Měl v domění,že Robert padl ve válce.Pak když se objevil,měl šok.

17.09.2023 5 z 5

Osudová léta Osudová léta Marie Lamballe (p)

Další díl,velmi pěkné čtení.Hilda bere kavárnu do svých rukou,chce modernizovat.Rodiče jako starší,který sou zvyklé na to jejich se brání.Na scénu přichází synové z válečného zajetí a Světlana vracející se do Ruska s malým Míšou,kterýho má s německým důstojníkem.V Rusku není přijatá,proto utíká do Německa za lepším životem.Jdu na poslední díl.

10.07.2023 5 z 5

Rodiny a rodinky Rodiny a rodinky * antologie

Pěkné povídky.Úsměvné i poučné.Takové oddechové čtení.

05.04.2023 5 z 5

Břetislav a Jitka - Nenávidět je snadné, milovat krásnější Břetislav a Jitka - Nenávidět je snadné, milovat krásnější Jaroslava Černá

Kniha se dobře četla.Sice to bylo jak v červené knihovně. Nejdřív Jitka Břetislava nenávidí,až se nakonec postupně do něj zamiluje,až zjištuje,že už by bez něj nemohla být.

21.03.2023 4 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Mary Higgins Clark

Napínavá kniha až do konce.Někdo napíše,že už od začátku zná pachatele,já ne.Tím je to pro mě napínavější.Dobře se četla.

05.02.2023 5 z 5

Specialista Specialista Tom Cain (p)

Moc pěkný a zajímavý čtení.Konec se přečetla jedním dechem.

23.12.2022 5 z 5

Kleopatra. Poslední sen Kleopatra. Poslední sen Christian Jacq

CHvíli my trvalo než sem se do knihy začetla.Pak už to bylo dobrý.CHvilkama sem se ztrácela,ale dočetla.

15.09.2022 3 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

(SPOILER) Hezká kniha.Dobře se četla.Kazim se nesmířil s tím,co celou dobu dělal jiným slečnám,který měl na čtrnáct dní a dost.Najednou mu Simona provede,to co on dělal celou dobu.S tím se nechce smířit a chce se mstít přes její sestru.Nakonec to dopadne tak,že jeho sestra otěhotní,s čím nepočítal.

15.05.2022 5 z 5

Pouta domova Pouta domova Joan Medlicott

Kniha mě bavila,dobře se četla.

13.04.2022 5 z 5

Tragédie podivné lásky Tragédie podivné lásky * antologie

Kriminální případy na oddechovou četbu.Dobře se četli.

02.04.2022 4 z 5

Vdej se ještě dnes Vdej se ještě dnes Linda Needham

Dobře se četla,bavila mě až do konce.Krásná romantika.

24.01.2022 4 z 5