Valčík pro mrtvé

Kdo má na svědomí tolik mrtvých? Vrah z masa a kostí, anebo tisíc let stará kletba? Soukromá vyšetřovatelka Tara míří na Lounsko, kde žije významná a zámožná rodina Hofbachů. Brzy je zřejmé, že vrah je mnohem blíž, než si všichni mysleli. Postupuje podle chladnokrevného plánu a jeho motiv je tak děsivý, že i cynická Tara si přeje, aby to nebyla pravda....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447081/big_valcik-pro-mrtve-YXB-447081.jpg 4.315

Kniha Valčík pro mrtvé

knihovniceS

Valčík pro mrtvé
Po dlouhé době jsem si dala detektivku. Vyhrála jsem ji na FB pro naše čtenáře. Není špatná, kriminalistka Tara je vtipná, ale já jsem natvrdlá, ve změti postav a podezřelých osob se ztrácím. I když na konci Tara objasnila, kdo a proč, stejně nechápu ... Chyba je ve mně, budu se dále držet svých oblíbených témat.

akinomV

Opět jsem nebyla zklamaná. Série s Tarou mě baví. Mám ráda její humor a to, že její příběhy se dokáží obejít bez brutality a pořád je to prima čtení

Pepina19

Tara mě vždy baví

kolacky

Mě tedy napadlo, kdo by mohl být vrah, ale nedávalo mi smysl, proč by to dělal??? Tara to vysvětlila, jako vždycky.

alnahu
04.11.2020

Čtyři přátelé majitel pivovaru,autor detektivek,primář onkologie a malíř se vrací v podroušeném stavu z vánočních trhů , cestou narazí na plakát madam Concetty ,která vykládá budoucnost a rozhodnou se vstoupit .Ani moc se nepodivují nad tím ,že o nich věštkyně všechno ví a předurčí jim jejich osud. Tím se rozvine příběh záhadných vražd-až do konce netušíte kdo je vrahem a jaký má motiv.

martina1199
25.09.2020

Spousta zajímavých postav, z nichž většina se jeví dosti podezřele, když začnou lidé v tomto příběhu umírat. Bylo to dobře zamotané a pointa pro mě jako obvykle překvapivá. Ano, opět jsem nedokázala odhalit vraha :-)