Jakubadavid Jakubadavid komentáře u knih

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Opět nezklamal. Děj pěkně plynul, hadala jsem viníka a nařkla spustu nevinnych. Joona jde do všeho po hlavě, policejní práce a psychicky narušeny vrah (oběť), mě se to líbí. Už se těším co přijde příště.

02.02.2021 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Typická Lanczovka. Mně se čtení libilo, odpocinkove, nenáročné čtení ke kafíčku. Děj ubíhá rychle až do konce. Vratila jsem se do dob svého mládí jen se starší hlavní hrdinkou.

10.05.2020 4 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Tato knížka mě opravdu silně zasáhla. Neuvěřitelně a opravdove popsáno utrpení lidí kvůli nemoci, se kterou se ne vždy da vyhrát. Probrecela jsem ji celou.

05.05.2020 5 z 5

Boj se tmy Boj se tmy Becky Masterman

Styl psani se mi zalíbil už při čtení 1.dílu. Děj pěkně plyne, zapletka se zapleta! Agentka je sice někdy až moc silna a vše zvládá i vzhledem k vyššímu věku nadstandartne, ale proč ne. Za mě velice příjemné čtení. Určitě se pustim do dalsiho dílu. A navíc je tam teplo, narozdil od severských krimi. ( které miluji)

10.04.2020 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Opět nezklamal. Joona je skvělý, ma sice rysy superhrdiny, ale presto mi prirostl k srdci.

16.12.2019 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Za mě velmi dobře napsana knížka, dej pěkně plynul, navraty do minulosti byli dobře napsany, takže se člověk rychle orientoval.

06.09.2019 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Knížka se četla snadno, skoky do minulosti mi nevadily. Hlavni hrdinka neurazi, sice se projevi trochu více drsně, než jsem čekala, ale co už. Závěr trochu mooc .... to uz si dočte každý sám. Za mě dobré čtení. Určitě zkusím sehnat i další knížky.

10.08.2019 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Pro mě zajímavé poklidné čtení. Zprvu jsem se obávala zasažení "duchariny" do děje, ale bylo to příjemné zpestření. Člověk se na chvíli zastavi a v dnešním uspěchaném světě se zamyslí nad tim, co je důležité.

05.09.2018 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Super knížka s trochou psychologie a misty az paranormalnich jevu. Četla jsem jednim dechem. Pasáže byli příjemné a svižné. Konec bombasticky.

19.08.2018 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Kniha se mi líbila, byla dobře oživena vysvětlením rituálů.

17.03.2017 4 z 5

Vražedný čas Vražedný čas T. J. MacGregor

Zajímavé téma, knížka se četla dobře

08.03.2017