Jacob123 Jacob123 komentáře u knih

Zrod Hordy Zrod Hordy Christie Golden

Z Warcraftu sem četl dvě knihy, tuto a Arthase. Musím říct, že po přečtení knihy sem začal jinak vnímat orky a chudáky draeneie :(, kteří jsou od té doby jedinou rasou, kterou ve wow hraju :), tohle si opravdu nezasloužili. Kniha mě vážne dostala a draeneie sem asi 10x obrečel, můžu vřele doporučit fanouškům wowka, určitě to nesmíte opomenout :D.

15.12.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jako celkem dobrá kniha na celkem zajímavé téma, ale sem tam to bylo až moc detailně popisované :) a sem tam trochu nuda, z toho důvodu jen 3 hvězdy.

15.12.2014 3 z 5

Letopisy Narnie – komplet Letopisy Narnie – komplet C. S. Lewis (p)

Vedle Tolkiena naprosto suprové fantasy, někomu to možná přijde trochu dětské, ale čte se to samo a neodtrhnete od toho oči.

30.11.2014 5 z 5

Krása, awesome, prostě nádhera. Na to, že sem čekal jak se to nebude moct dát číst tak mě Tolkien nezklamal, rozhodně 5 hvězdiček :D.

30.11.2014 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Vražedná pomsta mě asi bavila ze všeho nejvíc, z celé trilogie má tu nejlepší zápletku a není zbytečně zdlouhavá jako tomu je u posledního dílu. Katniss sice nemůžu vystát, ale jakmile je s Peetou je to úplně o něčem jiném, jediné co bych na její povaze vyzvednul je její obětavost, jinak nejlepší postavy jsou samozřejmě Peeta Mellark a Effie Trinketová :))))). Jinak vřele doporučuju, má to výborný příběh a čte se to samo :D.

27.11.2014 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Po přečtení posledního dílu sem byl docela smutnej, že už to končí. Celá série se mi moc líbila a tohle je opravdu výborné zakončení. Jediné co mi trošku vadilo, že Will, veselý, usměvavý a hodný se najednou chováním až příliš podobal Haltovi, ale jinak super kniha se zajímavým příběhem. Škoda, že je to poslední díl :( , ale 5 hvězd si to rozhodně zaslouží.

27.11.2014 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Opravdu zajímavé zakončení příběhu, do celé trilogie sem se přímo "zažral". Na třetím dílu mě nejvíc zaujalo to, že kniha je udělaná nejen z pohledu Tris, ale i Tobiase, smekám pomyslný klobouk před autorkou. Ten konec mě opravdu dostal, možná byl trochu silný, ale jinak vřele doporučuju :).

05.11.2014 5 z 5