Jack Bauer Jack Bauer komentáře u knih

To nejlepší z Řecka To nejlepší z Řecka neznámý - neuveden

Když jsem v Řecku ochutnal spoustu skvělých jídel neváhal jsem si pořídit tuto tenkou, ale bohatě ilustrovanou skvělou kuchařku těch nejlepších jídel ze slunného Řecka.

Kuchařka kuře pro labužníky Kuchařka kuře pro labužníky Jaroslav Vašák

Máte rádi kuře? Zde naleznete 200 skvělých receptů pokaždé jinak.

27.12.2011 5 z 5

Velká kuchařka pro mikrovlnnou troubu Velká kuchařka pro mikrovlnnou troubu Irena Drábková

Velmi podrobná kuchařka se spoustou skvělých receptů, ale ještě ani jednou jsem v ní nevařil, mám ji jen na ohřívání a na H....

Poklad na ostrově Poklad na ostrově Robert Louis Stevenson

Nádherná kniha, kterou jsem četl i v anglické verzi. Klasika.

27.12.2011

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Ačkoliv je kniha vždy lepší než film, tentokrát musím uznat, že i filmová verze se velmi povedla.

Pohádky z tisíce a jedné noci Pohádky z tisíce a jedné noci František Hrubín

Nádherné pohádky mého dětství.

Týden pohádek Boženy Němcové 4 Týden pohádek Boženy Němcové 4 Božena Němcová

Knih mám rozdělených na pět částí, nádherné pohádky.

Moje cesty za zvířátky Moje cesty za zvířátky Joëlle Barnabé-Dauvister

Nádherně ilustrovaná kniha pro nejmenší.

27.12.2011 3 z 5

Obrazová encyklopedie koní Obrazová encyklopedie koní Elwyn Hartley Edwards

Vynikající kniha nejen pro milovníky koní.

26.12.2011 5 z 5

Rouhání Rouhání Douglas Preston

Vynikající čtivá kniha o vzniku nového náboženství a dění okolo něho, o boji vědy a víry vyvolávající spoustu otázek k zamyšlení.

24.12.2011 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Dosud jsem si myslel, že nejlepší od Agáty je Smrt na Nilu a Zlo pod sluncem. Sice jsem do poslední stránky nevěděl, kdo za tím stojí, ale že to bude někdo z..., jsem správně vytušil. Dle komentářů jsem se těšil, že to bude strašidelné, trochu do hororu, ale je to jen dokonalá detektivka. Tuhle útlou knížečku jsem slupnul jako malinu za jedinný večer. Výborný zážitek, nedalo se odtrhnout.

22.12.2011 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Styl psaní v přítomném čase mě vůbec nesedí. V komentářích čtu, jak se kniha velmi dobře čte, že chytne a nepustí apod., ale opak je pravdou. Nezáživné, zdlouhavé, nudné. Opět jsem knihu nedočetl do konce, což děsně nesnáším, ale jsem už poučen, že když mě to od začátku nechytne tak nemám číst dál.

21.12.2011 1 z 5

Vzpoura oceánů Vzpoura oceánů Frank Schätzing

Místy zajímavé, poučné, ale jinak zbytečně rozvleklé a dosti nudné. Když mě kniha nechytne hned od první kapitoly tak ji nemá cenu číst dál, známka toho, že něco je špatně. Nikdy se nepoučím a pak lituji ztráty času. Bez napětí, spousta odborných výrazů a rozvleklých kapitol, které tam ani nemusely být. Dočetl jsem do poloviny a pak to vzdal. Risknu ještě od tohoto autora Limit na který se hrozně těším, teď už ale s obavami.

19.12.2011 2 z 5

Dášeňka Dášeňka Karel Čapek

Hodnoceno mýma tehdejšíma dětskýma očima, tuhle knihu jsem miloval.

18.12.2011 5 z 5

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Tak u téhle knihy po přečtení výborných detektivek jako Smrt na Nilu a Zlo pod sluncem kupovaných pouze ve čtvrtek pod pultem jsem tenkrát s Agathou skončil. Kniha mě zklamala, byl to odlišný styl navíc vyprávěný ich formou, přesto se od ní chystám znovu něco přečíst.

18.12.2011 2 z 5

Anglicko-český, česko-anglický slovník : s anglickou výslovností v obou částech Anglicko-český, česko-anglický slovník : s anglickou výslovností v obou částech Miroslav Řešetka

Pěkná vazba, vhodná velikost, praktický .

12.12.2011 5 z 5

Naši brouci Naši brouci Josef Mařan

V dětství jsem si koupil tuto knihu hlavně kvůli obrázkům a jen v ní listoval a listoval, ale prakticky nikdy nevyužil.

12.12.2011 2 z 5

Desátý stupeň Desátý stupeň Arthur Charles Clarke

Čekal jsem, že se děj bude vyvíjet úplně jinak, ale i tak je to velmi dobrá sci-fi, která nezklamala. Rozhodně stojí za zfilmování, ale která kniha vlastně ne?

11.12.2011 4 z 5

Řecko Řecko Ulrike Ratay

Putování Řeckem v obrazech i textech. Nádherná kniha nejen pro cestovatele.

03.12.2011 5 z 5

Vysoké Tatry Vysoké Tatry Stanislav Samuhel

Skvělý turistický průvodce v nejkrásnějších slovenských horách s podrobnými popisy pěších tras.

03.12.2011 5 z 5