izzzinka izzzinka komentáře u knih

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Moc jsem se na knihu těšila a nakonec mě vůbec neoslovila. Zajímavá zápletka, ale překombinované, příliš opakované akce a žádné pořádné vykreslení postav. Hlavní hrdina působí až nesmrtelně. Četla se ale překvapivě rychle. Byla to moje první kniha od tohoto autora a nevím jestli dám šanci dalším.

28.04.2019 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Začátek mě málem odradil, ale pak se to celkem rozjelo.. detektivka to není. Spíš takový zvláštní psycho..ale jako oddechovka dobrý. Čte se rychle.

31.03.2019 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Snad první kniha od L. Keplera do které jsem se nějak nemohla začíst.. ale zhruba od půlky jsem ji nedala z ruky. Sice jsem i nějak tušila jak to dopadne, ale i tak byl konec excelentní. No nic, jdu na Lovce. ;-)

19.03.2019 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Neskutečná jízda! Napětí střídá ještě větší napětí, až z toho všeho mrazí..no nic, jdu sehnat další díl..

01.03.2019 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Hodně příběhů a postav, ale překvapivě jsem se orientovala. Zajímavý příběh. Sice trochu překombinované, ale Camilla umí vtáhnout do děje a hlavně osudy malých holčiček mě vzali za srdce.

14.02.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Tak teď se budu bát jít do lesa na houby. :D svižný děj, zajímavé téma, vědecké informace, které pochopí i úplný lajk. No mě se to líbilo..sice trochu překombinované finále.. a nádherná obálka knihy. Super!

06.02.2019 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Mě to bavilo! Skvělá oddechovka. Baví mě humor L. Moriarty, až jsem se chvílemi smála nahlas. Jen Grace mi bylo líto.. naštěstí klasický happyend. :-)

27.01.2019 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Skvělá kniha. Při některých pasážích se mi otvíral nůž v kapse i vyhrkly slzy do očí. Mám malé dítě a nemám ráda rasismus. A tady je vše, a probrané ze všech stran. Jen ten konec..já nevím..naivní?

24.01.2019 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Tak to byla bomba! Opravdu výborný.. ještě lepší než první díl. Už se těším na další knihy..

05.01.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Skvělé! Děj byl svižný a vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Už se těším na druhý díl.;)

31.12.2018 5 z 5