IvetKl IvetKl komentáře u knih

Hotel Winterhouse Hotel Winterhouse Ben Guterson

Na tuto knihu jsem narazila náhodou v knižních novinkách v knihovně. Kniha se prezentuje jako dětská literatura, to však musím popřít. Už dlouho mně nepotěšila tak kniha jako tato. Děj jsem hltala plnými doušky. Milá kniha, která pohladí každého na duši, nejen děti. Na druhý díl netrpělivě čekám a moc se těším.

01.03.2020 5 z 5

Ukradený syn Ukradený syn Markéta Šichtařová

Naprosto neuvěřitelný děj. Nechci nic namítat proti hlavní hrdince, nikdo neví, jak by se v takové chvíli zachoval, ale chvílemi jsem se pozastavovala nad jejím chováním. Neuvěřitelně naivní a důvěřivý člověk, který se vrhá střemhlav dopředu, aniž by si předem dobře vše rozmyslel.

01.03.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Po prvním díle, které bylo pro mě velké zklamání, jsem i přesto zkusila druhý díl a za mě jednoznačně lepší. Možná tajemna trochu méně, ale děj nebyl tak předvídatelný, naopak jsem hltala to, jak to dopadne.

01.03.2020 4 z 5

Lovci duchů Lovci duchů Neil Spring

Jak už někdo psal níže, kniha obsahuje neuvěřitelně mnoho překlepů a chyb, některé věci nejsou dokonce přeloženy a jsou v angličtině! Čekala jsem více tajemna a duchovna, kniha se spíše zabývala ústřední dvojicí. Ale onec byl opravdu překvapením!

01.03.2020 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Za mě velké zklamání. Už v půlce knihy jsem tušila, jak to dopadne.

01.03.2020 2 z 5

Úmluva Úmluva Lyn Stone

Klasická červená knihovna. Děj se dá očekávat, ale jako oddechovka velmi milá.

01.03.2020 4 z 5