ivesab ivesab komentáře u knih

Duben v Paříži Duben v Paříži Michael Wallner

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy. Styl psaní autora mi úplně nesedl, někdy jsem se v ději ztrácela. Co mi ale nejvíce vadilo byly nepřeložené celé francouzské věty, kdy se čtenář musí význam domýšlet.

10.06.2019 3 z 5

Slzy od smíchu Slzy od smíchu Alena Blanářová

Pro mě skvělá oddychová, pozitivní knížka, její čtení byl pro mě relax.

27.05.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

zajímavé čtení, někdy mi ale dělalo problém, jak se skáče v ději, ale doporučuji

12.03.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

strhující děj, který vás nutí číst dál a dál, nečekané rozuzlení, doporučuji

11.03.2019 5 z 5

Toto všechno ti dám Toto všechno ti dám Dolores Redondo

Na mě velice zdlouhavý příběh, nejdříve jsem chtěla knihu odložit, ale nakonec jsem dočetla až do konce.

18.12.2018 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Knihu jsem přečetla jedním dechem, strhující děj, od kterého se nemůžete odpoutat a musíte číst dál a dál. Krásný příběh o lásce, která dokáže přečkat i takto těžkou dobu. Doporučuji.

18.12.2018 5 z 5

Kábulská škola krásy - život pod závojem Kábulská škola krásy - život pod závojem Deborah Rodriguez

Přečetla jsem všechny knihy autorky, tato pro mě byla nejslabší. Popisuje svět afgánských žen, ale pro mě je v knize příliš mnoho jmen, mnoho postav a je těžké se orientovat, kdo je kdo, obzvlášť, když se ke knize vrátíte po několika dnech.

18.12.2018 4 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Kniha s krásným příběhem, o tom, že i v tak hrůzné době se našli dobří a hodní lidé. Na konci jsem měla až slzy v očích. Moc hezky se to čte.

18.08.2017 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Knihu jsem přečetla jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

31.07.2017 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

tato kniha mě nenadchla. Možná jsem měla od ní velká očekávání, jak každý tvrdí, že jeho knihy jsou nejlepší.

14.09.2016

Ze začátku mně kniha úplně nezaujala, čekala jsem, kdy se začne s hlavním tématem knihy. Nakonec jsem se od knihy nemohla odtrhnout, i když jsem si musela dělat pauzy, protože čtení tohoto tématu je náročné. Jen jsem měla problém z velkým množstvím jmen v knize, i když chápu, že to byl záměr autora uvést konkrétní osoby.

14.09.2016

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Knihu mohu jen doporučit, přečetla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Pořád mě nutila číst dál a dál.
Jediné negativum vidím v příliš mnoho postavách, kdy jsem se chvílemi špatně orientovala.

Určitě si přečtu další knihy od této autorky.

01.09.2016 5 z 5