Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Deník malého Minecrafťáka Deník malého Minecrafťáka Cube Kid (p)

Četli jsme se synem, fandou Minecraftu. Já tomu sice neholduju, ale musím uznat, že mě tato knížka dokonce bavila.

10.07.2019 3 z 5

Rasputinův stín Rasputinův stín Raymond Khoury

Další skvělé dílo mého oblíbeného autora.
Reillyho mám ráda, jen Tess mohla dostat trochu víc prostoru. Rasputinův temný stín provází celou knihu a nejednou mi naskočila husí kůže z jeho počínání. Leo je sympaťák a jsem ráda za ten konec :-)

02.07.2019 5 z 5

Kouzelný les Kouzelný les Zanna Davidson

Sedm kapitol, sedm napínavých večerů. Vyprávění o jednorožcích si dcerka oblíbila.

14.06.2019 4 z 5

Lidi aneb Cestování je série omylů, ale jeden je zajímavější než druhý Lidi aneb Cestování je série omylů, ale jeden je zajímavější než druhý Milena Holcová

Opět výborné oddychové čtení. Ideální na cesty, vejde se snad do každé kabelky :-)

18.04.2019 5 z 5

Sofie První - Říkanky Sofie První - Říkanky Walt Disney

Naše čtyřletá dcera Sofii miluje. Knížku si moc oblíbila.

09.04.2019 4 z 5

Přístav poslední naděje Přístav poslední naděje Jan Vyroubal

Knihu bych rozhodně nenazvala historickým románem, ale spíš pohádkou. Pohádky mám ráda, proto ty 3 hvězdičky. V knihovně ji ještě nechám. Třeba se bude jednou líbit synovi, až mu bude tak 12? :-)

30.01.2019 3 z 5

Návrat Návrat Kathryn Taylor

Milá romantická trilogie. Hezky se to četlo. Hltala jsem každou stránku. Já mohu jedině doporučit.

27.11.2018 5 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Kathryn Taylor

I druhý díl se četl pěkně. Dokonce jsem zatlačila i slzu. Už se nemohu dočkat pokračování.

27.11.2018 5 z 5

Pokladnice pohádek Pokladnice pohádek neznámý - neuveden

Nám se pohádky moc líbily. Děti klidně poslouchali. Ilustrace jsou milé

03.11.2018 4 z 5

Šťastný Ferda Šťastný Ferda Bohumil Nohejl

Zábavné předčítání před spaním. Mě i děti opradu bavilo.

08.10.2018 5 z 5

Čtenář z vlaku v 6.27 Čtenář z vlaku v 6.27 Jean-Paul Didierlaurent

Nijak zvlášť mě příběh nechytil

03.10.2018 2 z 5

Inspektor Hopkins zasahuje Inspektor Hopkins zasahuje Jan Smolík

Velmi zábavným způsobem seznámení s historií. Sedmiletý syn se s nadšením vrhá do nových případů.

24.08.2018 5 z 5

Krásné lži Krásné lži Lisa Unger

Velmi čtivá kniha plná krásných lží a smutných odhalení, plná napětí, nenávisti a lásky. Doporučuji.

12.03.2018 5 z 5

Antibohyně Antibohyně Kendare Blake

Nenadchla ani neurazila

24.02.2018 3 z 5

Fanfárie Fanfárie Miloš Kratochvíl

Synovi se kniha celkem líbila, proto dávám 2*, ale doufám, že mu ji nebudu muset číst znovu :-)

12.02.2018 2 z 5

Príbeh Edgara Sawtella Príbeh Edgara Sawtella David Wroblewski

Nejednou jsem se přemlouvala, abych knihu dočela. Nebýt čtenářské výzvy, asi bych ji opravdu nadobro odložila. A ten konec? Za mě jen jedna * :-(

21.10.2017 2 z 5

Myší vyprávěnky pro kočku Myší vyprávěnky pro kočku Ursel Scheffler

Kniha bavila nejen mé děti před spaním, ale i mě. Doprovázena milými ilustracemi. Dáváme 5*

03.10.2017 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Úžasný díl. Hltala jsem to od začátku do konce. A ten závěr... Už se těším, až se pustím do posledního dílu.

21.05.2017 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Řekla bych, že je to stále lepší a lepší :-) Skvěle se to čte.

09.05.2017 4 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Tento díl lepší než předchozí. A už s nadšedním čtu další díl :-)

27.04.2017 4 z 5