Deník malého Minecrafťáka

Humorem nabitý deník malého vesničana na cestě za kariérou bojovníka ve světě Minecraftu. Včera v noci jsem měl naprosto živý sen. Vesničané vytvořili armádu a já jsem byl její součástí. Hleděl jsem Endermanovi přímo do očí. Odrazil jsem šíp jednoho kostlivce holýma rukama. Kosil jsem zombie, jako když farmář sklízí řepu. A k dovršení všeho jsem poslal jednoho plížila jedinou ranou do nebe. Jo, takovým hrdinou chci být. Byl to ale jen sen... Minusovi je dvanáct, chystá se do školy a má z něj být farmář, kovář nebo řezník, jako všichni vesničané... Tajně však sní o tom, že se stane bojovníkem a bude bránit svou vesnici před útoky nepřátelských mobů. Když zjistí, že pět nejlepších studentů nastoupí na trénink bojovníků, udělá všechno, aby se dostal mezi vyvolené. Přeloženo z francouzské verze anglického originálu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319423/big_denik-maleho-minecraftaka-vXB-319423.jpg 4.654

Deník malého Minecrafťáka 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež

Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Diary of a wimpy villager (Journal d'un Noob)

Kniha Deník malého Minecrafťáka

dájavídek

Kniha byla dobrá a v nějakých částech i vtipná. Líbila se mi hodně. Těším se až budu číst druhý díl malého Minecrafťáka. :D

Sumeček

super kniha těším se až si pujdu dnes do knihovny pro další díl
rozhodně doporučuji

Viki_mami

Vtipná a napínavá kniha, fakt hodně doporučuji (četla jsem ve 3 třídě) , je chytlavá, a když přečtete 1.díl tak už pak čtete 2.díl ,3.díl atd.. Jedním slovem: nejlepší kniha.

killy
03.09.2021

Celou sérii knížek o Minecrafťákovi dcera (tehdy 7-9) doslova zhtlta. Koupila jsem 1. knihu i jako dárek pro jejího kamaráda (11) a ten nadšeně dokoupil i další díly. Pokud má něco přivést děti ke čtení, je to tato kniha. Minus je sympatický ňouma, prostředí Minecraftu cool a komiksová ichforma s ilustracemi zaručují úspěch. Rozhodně doporučuji, sama jsem se u knih několikrát zasmála.

Herda
02.08.2021

Knížka mě bavila, protože jsem si to všechno mohl představit podle hry, co je na počítači. Už jsem si půjčil v knihovně i druhý díl.

Maluška
20.05.2021

Tuto knihu jsem četla mnohokrát, ale pořád mě baví tak jak na začátku.

knihomolmoravy
21.03.2021

Deník malého poseroutky, ale pro fanoušky Minecraftu. Stejně zábavné čtivo nebo i lepší. Začátek velkolepé série.

StarPopcorn
29.12.2020

Super kniha, tento a druhý díl jsou podle mě těmi nejlepšími