Irimie Irimie komentáře u knih

Siréna Siréna Kiera Cass

Nedočteno. Selekci jsem dala a bavila mě, ale tohle mi nepřišlo vůbec reálné a příběh za moc nestál.

14.11.2017 odpad!

Třídenní kurz NLP Třídenní kurz NLP Richard Bandler

Jelikož už se o oblast osobního rozvoje nějakou dobu zajímám, tak tato knížka mi moc nového nepřinesla. Zajímavý byl tip, jak pracovat se svými emocemi - SPOILER: Představit si ošklivou událost retrospektivně, aby si mysl uvědomila, že už je to minulost, zmenšit a představit si černobíle x hezké představy si zvětšit apod.

24.09.2017 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tak tohle je asi fakt určeno jen pro puberťačky. Kdyby se mi knížka nehodila do čtenářské výzvy, tak bych ji možná ani nedočetla. Děj podle šablony, primitivní dialogy i zápletka...

13.09.2017 2 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Spíš průměr. Knížku jsem četla asi před půlrokem a v hlavě mi z ní moc neutkvělo, dokonce jsem nabyla dojmu, že jsem jí snad ještě nečetla, a přitom jo. Na pentalogii o Ciri nenavazuje, což je také trochu zklamání.

15.08.2017 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

SPOILER
Myslela jsem si, že Eadlyn skončí s Kilem, takže konec trochu zklamání. Na začátku se k sobě tak měli, a pak najednou z ničeho nic zpátečka, aby děj byl napínavější, koho že si to jako vybere. A ospravedlnění, že by si měl Kile splnit sen a být architektem, nechápu. Mohl by přeci navrhovat stavby a cestovat i jako princ choť, nebo mu E. mohla dát na rok opušťák s tím, že na něj počká. Vždyť pro jejího bratra a Camille taky vzdálenost nic neznamenala. Líbí se mi vývoj E., který v průběhu dvou knih prodělala, ale romantická linie trochu vázne. Jednu dobu mi přišlo, že tam snad žádný vhodný kandidát není, když si Kilem nebyla jistá.

15.08.2017 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kniha je příjemným pokračováním příběhu, rozhodně jsem se u ní nenudila, ale z těch kandidátů mi utkvěli v paměti asi jen 3. Nechápala jsem první velké vyřazování - na základě prvního dojmu mi tolik účastníků přišlo moc. Ani ti kluci, co postoupili do elity, nebyli všichni v průběhu příběhu nějak víc přiblíženi, což je škoda. Třeba s Foxem měla rande až těsně před koncem, tak nevím, co tam celou dobu dělal. V Selekci byli i uchazečky mnohem zajímavější, větší osobnosti.

15.08.2017 4 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Skvělá knížka, která mě vtáhla a už nepustila. Přečetla jsem jí jedním dechem a musím říct, že tak dobrou fantasy už jsem v ruce dlouho neměla. Konečně originální svět a romantický příběh plný akce.

02.07.2017 5 z 5

Jsem introvert, někdy pseudoextrovert. Kniha mi pomohla smířit se sama se sebou. :-)

14.03.2017 4 z 5

Moje srdce a jiné černé díry Moje srdce a jiné černé díry Jasmine Warga

Knížka mi padla do ruky úplnou náhodou. Pravou depresi jsem nikdy neměla, ale i tak to pro mě byl strhující příběh a do pocitů hlavní hrdinky jsem se dost dobře vcítila. Určitě doporučuju.

22.02.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Přečteno za jeden den. Podle mě lepší než první díl, protože děj paradoxně není tak předvídatelný. Přišlo mi to i víc uvěřitelné a romance samozřejmě nechybí. :-)

17.02.2017 5 z 5