Inny Inny komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Ne nadarmo je to jeden z nejlepších románu světové literatury. Krásný příběh o lásce, přátelství a pokoře ale i o nenávisti a faleši. Uvítala bych více prostoru s panem Darcym. Každopádně přečetla jsem jednim dechem :)

15.05.2019 4 z 5

Továrna na Absolutno Továrna na Absolutno Karel Čapek

Klobouk dolu pane Čapek za nápad na tehdejší dobu. Bohužel to je jediné, co mohu pochvalit. Kvůli tehle knižce jsem se skoro na 2 roky zasekla se čtením, každou knihu musím dočíst ale styl psaní této mě tak ukrutně nebavil, že jsem se za boha nemohla dokopat ji vzít do ruky a pokračovat.

12.05.2019 1 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Uznávám autora a význam, který má kniha vyjadřovat, jinak mě vůbec nebavila. Dočetla jsem skoro z povinosti. Jediné, co mě aspoň trochu bavilo číst byla plavba domu s úlovkem a trampoty po cestě zpět.

12.05.2019 2 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Četla jsem před mnoha lety jako povinnou četbu a dodnes na ní vzpomínám jako na příběh co zaujmul a bavil mě číst. Mám rada knihy co ve mě zanechaji nejakou “stopu” a toto je jedna z nich.

12.05.2019 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Přesně toto mě baví. Pocit, že se nemužu hnout dokud ji nedočtu :)

12.05.2019 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Na knihu jsem se vrhla s naději jako dalšího díla co přečtu jedním dechem. Bohužel hrdinka/alkoholička mi tak nehorazně lezla na nervy,že mi pokazila celý zažitek z knihy.

12.05.2019 2 z 5