InaPoppy InaPoppy komentáře u knih

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Měla jsem obrovské očekávání a taky to mé očekávání splnilo. Ráda si je jen tak otevřu a čtu před spaním. Doporučuji mít v knihovně :) Knihu si otevřete, když chcete odlehčit a nechcete se zaobírat těžkým čtením třeba před spaním.

Pohádkový adventní kalendář Pohádkový adventní kalendář Walt Disney

Dokonalý dárek pro malé i (ne)dospělé, či milovníky Disney pohádek. Tudíž 24 oblíbených Disney pohádek na jednom místě. Jsou krásně a vánočně vložené do jednotlivých pouzder a doopravdy slouží jako adventní kalendář, ovšem já jsem ji dostala na to vánoční čtení před spaním. Jednotlivé příběhy jsou zkrácené na délku 15 minutové čtení s přenádhernými ilustracemi. Opravdu velmi doporučuji. Zaručeně udělá radost všem.

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Miluji celou tady tu sérii Selekce, každým dechem. Avšak šťastně až navěky, nebyla až tak dobrá jako ostatní díly, ale tohle je vlastně jen takové doplnění okolností a událostí a za mě super :)

01.04.2017 5 z 5

Stébla trávy Stébla trávy Walt Whitman

Krása, krása, krása!!
Musím akorát podotknout že první část mě zcela nezaujala, ale což se velmi rychle obrátilo k lepšímu. Stébla trávy se stala mou oblíbenou básnickou sbírkou.

08.11.2016 5 z 5

Ve stínu královny Ve stínu královny Ben Lotfí Chrouda

Popsání života v Tunisku do skoro přítomnosti. Kniha mě upoutala a šokovala, jak bylo vůbec možné, aby se tohle dopustilo.
Reakce na předchozí komentář.. Co tím básník chtěl říct? Tohle nejsou básně. Popsal pravdu. Když nemáte zájem o takový žánr, proč to čtete?

08.04.2016 5 z 5

Drahé kameny Drahé kameny Ronald Bonewitz

V knize je vše přehledné a roztříděné. Jsou tam i informace o těžbě, broušení a zábrusech a mnoho jiné. Úžasné doplňující věci například, jaké kameny jsou v korunovačních klenotech. Kniha nabitá krásnými fotkami. Doporučuji všem, co se zajímají o drahé kameny, lepší, přehlednějš kniha není :)

Čarodějnický kalendář Čarodějnický kalendář Marcela Košanová

Nějak nevím, co napsat, ale tak dle mého názoru je kniha dobrá i hloupá. . Na vysvětlení run, fázi Měsíce a jeho vlivy na nás a kdy je nejlepší si třeba "přát" a nebo vlivy drahých kamenů apod je fakt skvělá. Ovšem recepty na umírající lásku, přivolání milenců, zlepšení vztahů kolegů apod úplně zcela mimo. Je třeba to brát s rezervou.

14.01.2020 2 z 5

Cesta ze ztracena Cesta ze ztracena Cecelia Ahern

Kniha, která nijak neobohatí váš život.

01.05.2017 odpad!

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Čekala jsem jiné vydání knihy, čekala jsem fakt malinkou a tlustou knížečku stejnou jako vlastnila Hermiona, ale tak budiž :))
Příběhy některé lepší, některé horší, celkově průměr. Miluji HP, ale od Bajek Barda Beedleho jsem čekala nějak více příběhů, více tajemných a kouzelných.
Je jasné, že knížku budu jednou číst dětem na rozšíření jejich fantazie :D ale já jsem osobně poněkud zklamaná, čekala jsem více.

01.04.2017 4 z 5

Co nám oheň vzal Co nám oheň vzal Mariana Enríquez

Kniha má u mě obrovské plus za vzhled. Ostrá růžová a následně hnědá s extra oranžovou. Uchváceno!
Co se týče povídek, autorka to popisovala se všemi krutostmi a otevřené konce z toho dělají ještě lepší dílo.

01.04.2017 5 z 5

Noční cirkus Noční cirkus Erin Morgenstern

Hohou, knížka má super obal a velmi mě lákala. Po koupení, jsem se nemohla prokousat začátkem a začalo mě to bavit až od Labyrintu, což je nějaká 216 strana a pak to byla pecka, nádherně popsané všechny atrakce.. Bylo to ohromující. Tím se kniha vykoupila z mého zatracení. Fakt od té 216 strany paráda. Když jsem myslela, že to bude perfektní až do konce, tak jsem se velmi mýlila, protože konec je zbytečně dlouhý. Myslím, že kdyby kniha byla o 3 kapitoly kratší, byla by víc... prostě lepší. A tak mě to zklamalo a zároveň nadchlo, doteď nevím, co si mám o tom myslet.

01.04.2017 4 z 5